Грати в слот 50 Драконів з висновком

Софт: Aristocrat
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Ігровий автомат 50 Dragons на гроші - це далеко не перший емулятор від Aristocrat, виконаний у розкішному китайському стилі. На ігровому полі переважає традиційний червоний колір - символ багатства і удачі. Золоті тематичні символи створюють приємну атмосферу. Саме оформлення налаштовує на вдалу гру і отримання виграшів. До того ж в автомат закладені високі ігрові можливості для збільшення прибутку. А поки варто розібратися з технічними характеристиками.

Найкращі ігрові автомати на гроші дозволяють самостійно регулювати гру. Тому слот 50 Драконів онлайн передбачає кнопки для зміни ставки (Bet Per Line), активації максимально можливої ставки в один клік (Max Bet) і зміни кількості ліній (Lines). До речі, всього ігрових ліній виплат тут 50. Можливо, це якось пов'язано з назвою гри. Вони перетинають 5 котушок, де розташовані символи в чотири ряди. Інші кнопки на панелі управління - це запуск таблиці виплат (UAles), ризик-ігри (Gamble), ручного (Start) і автоматичного (Auto) режиму.

Символи і фриспины в азартному апараті 50 Dragons на реальні гроші

Особливість символів гри не тільки в їх красі, але і в їх вартості. Хоча завдяки оформленню емулятора, зовнішнього вигляду картинок теж варто приділити увагу. Всі піктограми діляться на молодші і старші. Перша категорія - це класичні значки азартної гри. Вони зображені картковими номіналами від дев'ятки до туза. В них немає нічого особливого, але навіть їх комбінації можуть помножити ставку від 10 до 400 разів!

Друга категорія - це тематичні піктограми. Їх азартний апарат 50 Dragons з висновком цінує набагато вище. У цю групу входять зображення Чаші, Риби, Тигра, Птиці і Золотого Дракона! Чаша і Риба оплачуються від 3х однакових символів на лінії. Вони множать ставку в 20-400 раз. Інші символи можуть утворити комбінацію вже з 2ма картинками. Їх коефіцієнти коливаються від х4 до х1000!

До речі, всі комбінації повинні утворюватися зліва направо на конкретній лінії виплат. Початок поєднання - перший барабан. У чому отримувати виплати допомагає Перлина. Вона є Дикими символом і здатна замінити майже всі картинки в грі. Самостійних поєднань вона не утворює. Відповідно, самостійно вона не оплачується.

Ігровий автомат 50 Драконів на гроші не дозволяє замінювати Дикуном тільки один знак - скаттер. Він зображений Золотим Злитком. Щоб отримати доступ до бажаним фриспинам (а їх можна виграти відразу 10), потрібно зібрати 3 Злитка на полі одночасно. До речі, ця ж комбінація буде оплачуватися за коефіцієнтом х4. Безкоштовні обертання можуть бути продовжені, але тільки на 5 спінів.

Не варто забувати, що після кожного вдалого обертання, гемблер може збільшити свій прибуток. Для цього потрібно натиснути кнопку Gamble і зайти в ризик-гру. Там потрібно вгадувати колір або конкретну масть карти. Вгадування кольору збільшує виграш у два рази, а вгадування масті - приносить чотириразовий прибуток.