Віртуальний слот Ніндзя і Фрукти з висновком

Софт: Play-n-GO
Ліній: 15
Барабанів: 5
Wild
Scatter
Бонус: Тир

Японська культура сповнена загадок і таїнств, недоступних для представників інших культур. І мало хто відмовився б хоч трохи наблизитися до їх розгадки. Ігровий автомат Ninja Fruits на гроші пропонує ненадовго зануритися в чудовий східний світ! При запуску емулятора гемблеры потрапляють в прекрасний сад з квітучими сакурами. Тут вони можуть зустріти справжніх ніндзя, витончену гейшу і мудрого сенсея. А під заспокійливий східний мотив можна не тільки медитувати, але і вигравати пристойні гроші.

Автомати онлайн на гроші прості в управлінні. Те ж саме повною мірою стосується і слота Ніндзя і Фрукти онлайн. Він являє собою класичний пятибарабанный емулятор. Його ігрове поле пронизують 15 ліній виплат, на яких щасливчики будуть збирати виграшні комбінації. Кількість активних ліній легко змінити. Для цього передбачені стрілки +/- поруч з віконцем «Лінії». Трохи лівіше точно такими ж стрілками регулюється розмір ставки. Для зміни гідності ставки передбачена блакитна кнопка. Поруч із основний ключ для запуску автомата, розташовуються кнопки для активації максимальної ставки, автоматичного режиму і таблиці виплат.

Комбінації, символи і бонуси апарату Ninja Fruits на гривні

Для формування виграшної комбінації гравці повинні зібрати комбінацію з декількох однакових картинок на активній лінії. Молодші символи приносять виграш за 3-5 однакових значка, а старші - за 2-5. Всі комбінації починаються зліва направо від першого барабана включно. Якщо на полі склалося одразу кілька оплачуваних сполучень на різних лініях, виграші по ним підсумовуються. Розміри виплат в азартному апараті Ninja Fruits з висновком залежать від вартості символів.

За цим критерієм значки емулятора діляться на молодші і старші. Молодші символи - це фрукти. До них відносяться слива, полуниця, апельсин, ананас і кавун. Такі соковиті поєднання ставку множать на коефіцієнти від 3х до 150х. Старші символи, як стає зрозуміло з назви слоти, представлені древніми воїнами ніндзя. Вони можуть сформувати виграшну комбінацію, починаючи від 2х символів. Їх коефіцієнти збільшують ставку від 2 до 1000 разів! Але, крім основних символів, ігровий автомат Ніндзя і Фрукти на гривні має і особливими значками.

Зображення мудрого старця грає роль Дикого символу. Він з легкістю замінює всі основні значки в комбінаціях, що допомагає отримувати виграш частіше. За сумісництвом цей знак є найдорожчим у грі. Сенсей може формувати виграшні поєднання самостійно. Він приносить множення ставки від 10 до 5000 разів. Його вплив як Дикуна не поширюється на два спеціальних символів.

Картинка з гейшею в кількості від 3х стає активатором фриспинов. На екрані в повний зріст з'являється японська красуня, яка крутить парасольку і вибирає знак в якості экстраскаттера. Кількість безкоштовних обертань вона показує віялом. Азартний апарат Ninja Fruits на реальні гривні може порадувати і тематичної бонусной грою. Три метальних зірок - сюрікени, запустять бонусний раунд. В ньому вам належить кидати цю зброю в мішені з фруктів і отримувати виплати.