Тутті Фрутті: сучасні фруктові слоти в онлайн казино

Софт: Cozy Games
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Ігрові автомати про фрукти – класика в чистому вигляді. Цей жанр, якщо можна так висловитися, прабатько всіх інших гральних тим. Він красивий, зрозумілий та лаконічний. Навіть люди, які жодного разу в житті не грали в слоти, знають – лінії з лимонів, кавунів, вишень, слив і апельсинів означають виграш. Правда, є одна заковика – фруктові ігри давним-давно перестали дивувати, ще з часів популярних Полуничок. Однак новенький апарат під назвою Tutti Futti здатний змінити ситуацію.

Чим TuttiFutti відрізняється від інших?

Творці автомата в плані дизайну обрали найпростіший шлях. Вони доклали мінімум зусиль до картинки та анімації. Що пішло апарату на користь! Адже не особливо важливо, наскільки реалістично промальовані хвостики вишень, головне – щоб призові лінії випадали частіше і приносили побільше грошей. Механіка Tutti Futti заточена під режим, де грати на гроші особливо вигідно.

Особливості та механіки в Тутті Фрутті

  • 5 барабанів і 15 призових ліній
  • Wild – замінює будь відсутній символ в лініях. Навіщо? Щоб виходило більше виграшних поєднань. Всі подібні комбінації оплачуються подвійно.
  • Фриспины за фруктові лінії

Призовые линии аппарата

Про фриспинах в Tutti Futti варто розповісти детальніше. За вирахуванням Wild, в Tutti Futti є два види стандартних символів:

  • Дешеві: 10, J, Q, K, A
  • Дорогі: кавун, апельсин, лимон, слива та вишня

Таблица с выплатами в аппарате

Бонусный символ - надпись Фрут ШопКомбінації, що складаються з фруктів, в доважок до призових балів винагороджуються фриспинами. Їх може бути від 1 до 5. Саме завдяки їм Тутті Фрутті – відмінний автомат для гри на гроші. Виграші під час додаткових обертань оплачуються за подвійним тарифом. Крім того, висока ймовірність випадання нових фруктових комбо, і вони дадуть додаткові обертання.

Інші можливості фруктового автомата

Tutti Futti не здивує передовим геймплеєм або незабутньою анімацією, зате ідеально підходить для того, щоб натиснути кнопку «Автоигра» – і спостерігати за зростаючим грошовим балансом. Рекомендуємо цей новий фруктовий слот всім тим, для кого результат – на першому місці. Врахуйте, ми не стверджуємо, ніби кожна зроблена ставка обернеться багатством, хоча шанси на успіх дійсно великі.

Правила Tutti Futti простіше, ніж у гри в шашки, а сам процес – в рази азартніше. Не витрачайте час на демо-режим, краще почніть з невеликих грошових ставок і перетворіть їх у великі призи. Отримати задоволення від процесу вийде лише в умовах ризику. Суть ми описали, а вам залишається прийняти рішення.