Азартний фантастичний апарат Тролі відкриє свої багатства

Софт: Play-n-GO
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

На сьогодні існує в загальній сумі понад пари тисяч ігрових автоматів від провідних світових виробників. Компанія Play'n GO, як загальноприйнято вважати, що виробляє самі незвичайні, карколомні екземпляри, які часто викликають сум'яття навіть найдосвідченіших любителів адреналіну, в тому числі і любителів ігрових автоматів на гроші у Вулкані. Одним з таких шедеврів, що виходять за рамки звичайного уявлення про апарат для гри на гроші, є автомат Troll Hunters. Його сюжет закручений навколо трійки суворих північних валькірій, і гігантського Троля, який буде схильний їх нападу. Відмітними особливостями, крім вкрай незвичайного закрученого сюжету, є переконливо пророблена 3D графіка. У цьому даний слот близький за рівнем опрацювання деталей до ще одного дітищу від Play'n GO, мається на увазі ігровий автомат Wild North.

Примітною особливістю, що характеризує процес гри, є не захмарно високі стандартні коефіцієнти, але слід враховувати, що частота появи таких комбінацій значна, а бонусний раунд, про який піде мова нижче, відкриває зовсім інші в рази більш вигідні множники номінальних ставок. Грати на апараті Тролі не так просто, як може здатися на перший погляд, але не побоявся завсідника казино або вже зовсім зеленого відважного новачка, він може обсипати градом золотих монет, варто лише вивчити особливості і тонкощі гри.

Символіка автомата і бонусна гра

Цікаво, що апарат Troll Hunters здатний формувати виграшні комбінації і по горизонталі і по вертикалі, після виплати виграшу на рахунок ці комбінації згоряють і на їх місце приходять нові символи, відібрані генератором випадкових чисел, без необхідності робити наступний спін, може сформуватися ще одна, а то й кілька переможних комбінацій. Схожу механіку гри в дещо видозміненому стані гравець може спостерігати, якщо вибере автомат на гроші Lady of Fortune. Незвично, але для можливості формування вертикальних рядів, інтерфейс виконаний у формі квадрата - є 5 барабанів з відкритими 5-ма лініями, на яких, власне, і може бути сформована навіть вертикальна комбінація.

Як і передбачалося, самим потужним символом на автоматі за гроші Troll Hunters є "scatter" символ, а саме, сама красива білява жінка. В той же час практично не поступається білявої Валькірії по потужності "дикий" символ гри - іконка з трьома перехрещеними пірамідами, що, мабуть, і символізує тріумвірат наявних в автоматі трьох найпотужніших і прекрасних войовниць. Очікувано "дикий" символ здатний грати в повноцінній зв'язці з іншими активними символами ігри, таким чином, формуючи комбінації там, де їх не було. Особливо цікавою для гравця, спраглого найвищої перемоги, буде бонусна гра, на жаль, вона випадає не так часто, але коли пощастити - їй шанс зірвати солідний куш.