Грати в автомати Талісман Удачі і виводити виграш прямо зараз

Софт: EvoPlay
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Стародавній Китай володіє нез'ясовним захопливим властивістю. Він привертає до себе увагу навіть тих, хто не розуміє, що перед ним елементи східної культури. Яскраві відтінки, незвичайні форми і багато золота – все це може запропонувати ігровий автомат в китайському стилі Talismans of Fortune. Творці вирішили випустити на ринок ще один гідний слот, який повністю зроблений в стилі стародавнього Китаю, як і східний автомат Щасливі 88. Багато шанувальників азартних ігор прекрасно знайомі з таким дизайном, тому що раніше, він втілювався в життя неодноразово. Тим не менше в цій ситуації вас чекає якісна графіка, оригінальні символи і приємна музика на фоні.

Символи в ігровому автоматі Талісман Удачі

Спочатку автомат Talismans of Fortune намагалися зробити максимально простим, щоб спробувати свої сили змогли навіть новачки. На ділі вийшло так, що нічого особливого слот не може запропонувати, але кількість символів досить велика. Крім того, кожен володіє своїм особливим коефіцієнтом, і щоб розуміти за що найкраще полювати доведеться проаналізувати кожне зображення. З представлених тут символів можна відзначити:

  • Золоту монету;
  • Лілію;
  • Прикраса з золота;
  • Старовинну вазу;
  • Статуетку;
  • Золота скриня.

Символы и выплаты в стиле древнего Востока

Ваза тут в ролі дикого символу. Саме з її допомогою вдасться завершити будь-яку з виграшних для вас ліній. Цей символ здатний замінити на інші, відповідно, збільшує шанси виграти. Причому якщо випадає кілька за раз, то кількість кредитів на поточному спині буде збільшено на певний коефіцієнт. В залежності від кількості старовинних ваз на барабанах він змінюється.

Простий і зручний користувальницький інтерфейс

Останнім часом все більше виробників відео слотів віддають перевагу мінімізації користувальницького інтерфейсу. Мова йде про те, щоб азартним гравцям не доводилося натискати десятки кнопок, щоб управляти автоматом. В ігровому автоматі Талісман удачі реалізований саме такий підхід, який робить його доступним для новачків.

Нижня панель зібрала в собі все потрібне для того, щоб грати на гроші. Тут можна вибрати кількість ліній і розмір ставки для одного. Також вказаний ваш загальний баланс під час гри. Можна однією кнопкою зробити максимальну ставку, а також скористатися режимом автоматичних обертань. Природно, не обійшлося і без великої, жовтої кнопки одиничного спина. Talismans of Fortune точно сподобається любителям оригінальних ігрових автоматів на гроші.