Ігровий апарат Taiga: прогулянка по азартної Тайзі

Софт: Playson
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Ніколи не замислювалися над тим, що заховане у цій тайзі? З ігровим автоматом Taiga нарешті усі таємниці будуть розкриті. Гравець опиниться в чарівному мірі природи, де його чекатимуть різноманітні тварини, які готові подарувати великі виграші. У цьому віртуальному слоті все максимально серйозно, адже доведеться грати в апарат на реальні гроші. При цьому вам зустрінуться різноманітні представники цієї екосистеми і зможуть гарантувати різноманітність коефіцієнтів. У слоті присутня 5 барабанів і 20 виграшних ліній. У вас вийде зробити ставку від 0,01 до 20 кредитів.

Игровые барабаны виртуального слота

Оформлення і зображення в слоті Taiga

В наш час дизайнерське рішення ігрового апарату для багатьох відіграє дуже важливу роль. Якщо розглядати зовнішній вигляд слоти Тайга, то багатьом такий підхід, напевно, сподобається. Барвисті картинки разом з якісної анімацією створюють просто неповторні відчуття. Все це підкріплено приємною музикою, яка на якусь мить дозволить опинитися посеред цієї тайги. У гонитві за виграшними символами варто звернути увагу на наступні:

  • Символы и комбинации слотаЛисицю;
  • Ведмедя;
  • Ягоди;
  • Горіхи;
  • Тигра;
  • Вовка;
  • Білку;
  • Гриби.

Варіантів заробітку тут досить багато, тому що тільки деякі з перерахованих вище зображень вважаються рядовими. Всі інші володіють своїми унікальними коефіцієнтами і готові посприяти великих виграшів.

Бонусный символ - тигрУ ролі скатера тут тигр. Збираючи 3 зображення і більше можна отримати безкоштовні обертання, що в свою чергу допоможе примножити заробіток. Також в ігровому автоматі не обійшлося і без дикого символу.

Дикарь аппарата - медведьВедмідь зможе замінити собою інші зображення на виграшною лінії і тим самим закінчити її надавши користувачу бажані кредити. Все це підводить до однієї єдиної мети – виграшу джек-поту в Taiga, який досить високий.

Зручність використання і спеціальні раунди в азартній Тайзі

Що стосується управління, то в даній ситуації все продумано до дрібниць. Кількість кнопок спеціально скоротили і тим самим подарували гравцям комфорт. Із зручних функцій варто виділити режим автоматичних обертань. Натискаєте одну кнопку і барабани починають обертатися самі поки користувач не наважиться їх зупинити. Також тут можна після кожного виграшу перейти в ризикову гру. Тут доведеться вгадувати карти, якщо вийде, то остання виплата збільшитися в 2 рази. В іншому випадку гравець її просто втратить і повернеться до барабанів. Для любителів слотів про тварин і дику природу, також варто исытать удачу в ігровому автоматі Panther Moon.