Грати на автоматі Зоряний Шлях Червона Тривога на гроші

Софт: Williams Interactive WMS
Ліній: 25
Барабанів: 5
Wild
Scatter
Бонус: Червона Тривога

Кинофраншиза Star Trek - це класика світового фантастичного серіалу. В останні роки відбувся своєрідний перезапуск всесвіту СтарТрек і нові блокбастери, що вийшли в широкий прокат вдихнули життя в оповідання. Хто не знає коротко можна сказати, що Star Trek - це серіал про дослідження далекого космосу у віддаленому майбутньому командою безстрашних офіцерів міжгалактичного корабля Enterprise. В іншому, щоб зрозуміти суть - потрібно подивитися хоч кілька серій. Але не про це мова піде. Грати на автоматі Star Trek Red Alert - це зануритися у всесвіт Зоряного Шляху, на собі відчути дивні пригоди його героїв. Особливо сильно цей слот повинен сподобатися шанувальникам серіалу, адже на його барабанах все так до болю знайоме і цікаво, що для справжнього фаната Зоряного Шляху буде практично неможливо відірватися від гри. Шанувальники ж розробника онлайн слотів WMS з першого ж погляду на апарат Зоряний Шлях впізнають знайому механіку, яка часто-густо зустрічається в продукції розробника, наприклад в автоматі Dragons Inferno.

Інтерфейс класичний: 5 барабанів з трьома короткими вертикальними символами, 25 виграшних ліній, які завжди активні, можливість їх відключити не надається для гравця апарату онлайн Star Trek Red Alert. Відповідно до кількості ліній мінімальна ставка на один спін дорівнює 35 центам: по одному центу на кожну з ліній і 10 центів на бонусний раунд. Максимальна ставка значна і дорівнює 150 Євро! Особливий шарм і тематичну приналежність автомату надають спеціальні символи і бонусний раунд. Крім того, як і автомат на гроші Носоріг, даний слот може давати фриспины. Для особливо вимогливих геймблеров вбудована функція накопичення медалей, які відкривають додаткові опції гри.

Особливості слоти Зоряний Шлях

На цьому, одному з кращих ігрових автоматів на гроші з комбінаціями все стандартно, виграшною вважається послідовність однакових картинок на лінії, починаючи від першого барабана. Роль ігрових символів виконують картинками із зображеннями персонажів відомого серіалу, а також предметами, що є його атрибутикою. Грати на автоматі онлайн Star Trek Red Alert подвійно цікаво враховуючи високий відсоток віддачі, який за різними відомостями варіюється в межах 96,7-97,6%. Бонусні ігри автомата інтуїтивно зрозумілі, і якщо використовувати в якості навчання премудростям гри на даному слоті демо-версію, за одну-дві сотні спінів можна вловити суть. У подальшій грі на реальні гроші все буде зрозуміло. В іншому автомат Зоряний Шлях Червона Тривога грати легко і весело. Потрібно лише кілька разів спробувати і гравця затягне запаморочливий сюжет і захоплююча графіка. До речі, для просунутих геймблеров, які бажають встановити до себе на телефон додаток і насолоджуватися улюбленим автоматом в будь-якому місці і в будь-який час, стане відмінною новиною те, що даний слот, тепер став доступний і через телефон.