Новий апарат про Гладіаторів і Спартака на реальні гроші

Софт: Williams Interactive WMS
Ліній: 100
Барабанів: 5
Wild
Scatter
Бонус: Фриспины

Не так давно WMS - одна з лідируючих компаній виробників автоматів онлайн яка виділяється серед усієї сірої маси індивідуальним підходом до продукції, презентувала ігровий автомат Spartacus Gladiator of Rome. Із самої назви випливає, про що буде вестися оповідання і в якому стилі буде виконаний зовнішній дизайн слоти, а зроблений він, треба сказати, дуже круто. Найдрібніші деталі оформлення, які можуть впасти в поле зору досвідченого користувача, радують рівнем опрацювання і глибоким зануренням у часи римських гладіаторів і тієї славної епохи глобальної історії людства. Це Вам не автомат на гроші Star Trek Red Alert, тут суто історичне підгрунтя і немає і натяку на фантастику.

Нехай свыкшиеся зі стандартними виконаннями ігрового інтерфейсу користувачі наберуться сил і терпіння, розібратися в механіці слоти хоч і важко, але значні нововведення, у порівнянні зі звичною компонуванням ігрової машини, розслабитися не дадуть. Справа в тому, що онлайн апарат на гроші Спартак, гладіатор Риму полягає, по великому рахунку, з двох полів для барабанів! Так-так, це не "очепятка", праворуч від основного ігрового поля компактно і досить таки зручно з точки зору юзабіліті, розмістився блок додаткових барабанів. Такого, мабуть, не зустрінеш ні в одній грі, мало який слот може запропонувати подібні радикальні нововведення в ігровий процес, адже саме у грі головна сіль представлених праворуч барабанів, вони там не для декорації. Навіть горезвісний онлайн апарат Montezuma, який в значній мірі, як це любить команда розробника, виходить за рамки стандартного уявлення про "однорукий бандит", не може здивувати бувалого геймблера так сильно, як це робить інтерфейс ігрового апарату на гроші Спартак.

Ігрова механіка

Для чого ж потрібні ці, геть вибивають з сірого ряду схожих один на одного автоматів, додаткові барабани апарату Спартак? Справа в тому, що при грі, у разі, коли на поле з основними барабанами вдається зловити 4 "wild" символу, до речі диким символом і є легендарний гладіатор Спартак, і вступають в гру додаткові барабани, іменовані самі розробниками колосальними. Вони перетворюються в "дикі" і відповідно випали комбінаціями приносять вмілому геймблеру солідний куш.

Spartacus Gladiator of Rome грати на реальні гроші може бути дуже весело і прибутково, у зв'язку з наявністю додаткового поля барабанів. Наприклад, картинка з написом Feature Symbol є скаттером гри і, як йому і належить, при випаданні в кількості 3-х і більше, не залежно на якому місці, дарує фриспины, від 20 штук. Слід знати, що "scatter" може існувати тільки на непарній номері барабана, 1,3 або 5.