Грати в автомат Шторм Титану онлайн і вигравати реальні гроші

Софт: NextGen
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Titan Storm - нова гра від NYX Gaming, яка цікава, по-перше, більш широким функціоналом бонусних символів, а по-друге любителям зіграти в клубі Вулкан на реальні гроші. У переважній більшості видеослотов, що включають в свій геймплей спеціальні знаки, діє правило: вайлд не замінює скаттер. Але тільки не тут! Про цю та інші особливості даної новинки докладніше далі.

Механіка гри в автоматі Шторм Титану онлайн

Управління ігровим процесом у цьому автоматі дещо спрощене зважаючи на те, що гравцеві не потрібно буде вибирати активні лінії. Власне, їх тут зовсім немає. На зміну звичайним лініях приходять шляху комбінацій - альтернативний метод підрахунку виграшів, згідно з яким оплачуються всі нерозривні ланцюжки з однакових символів на барабанах, включаючи перший. Комбінація може складатися з 3-5 ідентичних картинок, а оплачується у вигляді множника на 1/25 від суми загальної ставки.

Бонусні піктограми і комбінації в слоті Titan Storm

Шторм Титану - ігровий апарат про давньогрецької міфології, а тому і сюжетна лінія тут відповідна. Грецькі боги та їх атрибутика виступають символами даного апарату. Найбільшу цінність представляють спеціальні знаки - вайлд і скаттер.

Дикий символ - изображение ТитанаПерший з них - це сам Титан, який не приносить виплат за самостійні поєднання, так як з'являється тільки на 3 центральних барабанах. Зате він активно замінює всі інші іконки, в тому числі і скаттер. Множників виграшу при заміні тут не передбачено.

Скаттер символ - замокСимвол розкиду, в свою чергу, теж грає лише на 3 центральних барабанах. Сплачується він за іншим принципом: коефіцієнти виграшів скаттера перемножуються на загальну суму за одне обертання. Враховуючи можливість підміни вайлдом, бонусний раунд запускається легше.

Отже, щоб потрапити в додатковий призовий тур, потрібно зловити на екрані одну з наступних довільних комбінацій:

  • 3 вайлда,
  • 3 скаттера
  • 2 перших + 1 другий або навпаки.

Запуск фриспинов і ризик-раунд в ігровому автоматі Titan Storm на гривні

Бонусний етап приносить 10 фриспинов, під час яких всі повні комбінації з 5 однакових картинок йдуть з множником x5. Функцію можна активувати повторно по ходу дії бонусу.

Не обійшлося в Titan Storm і без ризик-туру. Потрапити в нього можна після того, як на автоматі буде отриманий будь виграш. Власне, ця призова ставка сума стає ставкою на розіграш. Відповідно, невдале проходження дарованого завдання анулює останній приз, а от успіх в міні-грі принесе суму x2 або x4. Для цього потрібно буде вірно вказати колір масті випадкової гральної карти з колоди або ж саму масть.

Ось такий він - Шторм титану. Свіжий погляд на звичайні моменти геймплея і як наслідок - більш охотний запуск бонуски не можуть не радувати. Озакомившись з давньогрецькою міфологією та її божествами, пропонуємо відвідати китайського бога і позакомиться з ним ближче в східному апараті Choy Sun Doa.