Ігровий автомат Фрутоиды на реальні гроші онлайн

Софт: Yggdrasil
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Лінійка сучасних яскравих слотів від виробника ігор Yggdrasil Gaming була доповнена новинкою високої якості! Тепер гемблеры можуть відчути всю принадність інтерфейсу та процесу гри в азартному апараті Fruitoids на гривні! Сюжет присвячений химерному світі невідомих рослин. Подібне можна зустріти тільки у віртуальному світі азартних розваг. Тим більше, комбінації з цих дивовижних картинок будуть приносити вам пристойні виплати. Так що сміливо запускайте емулятор і скоряйте незвідані рослинні дали!

Як і інші автомати онлайн на гроші, цей апарат підкорює не тільки перемогами, але і самим ігровим процесом. Багато в чому це заслуга якісної графіки. Незважаючи на явну нереальність сюжету, гра затягує гемблеров добре промальовували, барвистими символами. Ігровий слот Фрутоиды на реальні гроші виконаний у зелено-блакитних тонах - це не напружує і приємно радує око. На відміну від особливого оформлення, конструкція слота стандартна. Вона складається з 5 барабанів і 25 ігрових постійно активних ліній. Неможливість змінити число ліній - єдине обмеження автомата. В іншому можна виставити потрібні налаштування декількома кнопками внизу ігрового поля.

Управління і символи азартного апарату Fruitoids на гривні

Панель управління володіє всім необхідним для комфортної гри в ігровий автомат Fruitoids на гроші. Ставка виставляється у віконці Coin Value. Мінімально на лінію ви можете поставити 0.0032, а максимально - 2 євро. Відповідно, мінімальна ставка на спін буде становити 8 центів, а максимальна - 50 євро. Ви можете підбирати необхідний показник вручну. Або ж ризикнути і одним кліком (кнопка " Max Bet) активувати найбільшу ставку. Керуюча панель включає в себе кнопку з автоспинами. Перед виставленням автоматичного режиму ви можете вибрати потрібне кількість обертань. Головною кнопкою слоти була і залишається центральна овальна клавіша зі стрілкою та написом Spin.

Для виграшу вам достатньо буде зібрати комбінацію з, як мінімум, трьох однакових картинок на лінії. Вони зараховуються зліва направо. Символи в азартному апараті Фрутоиды на реальні гривні представлені різними видами позаземних рослин. Власне, вони і є цими самими «фрутоидами». Умовно їх можна згрупувати у дві категорії. Менш оплачувані піктограми (молодші) принесуть вам множення ставки з коефіцієнтом від 3х до 30х. Старші і більш дорогі символи оплачуються за коефіцієнтами від 8х до 500х.

Слот Fruitoids на реальні гроші не має ні Дикуном, ні скаттером, ні іншими бонусними фішками. Зате в ньому передбачена особлива функція основної гри. Виграшна комбінація «прилипає» до барабанів і запускає безкоштовний респин. Якщо вчасно респина на екрані з'являються символи з виграшній комбінації, вони теж прилипають і запускають черговий респин. Коли однаковими картинками заповниться весь барабан - буде активований один із множників від х2 до х5.