Перемагайте в ігровий автомат Дракончики на гривні

Софт: Yggdrasil
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Тепер зустріч з міфічними істотами можлива не тільки в кіно. Азартний слот Draglings на реальні гроші познайомить вас з милими дітьми-дракончиками. Ви перенесетеся в справжню драконячу печеру. А всю гру вас буде супроводжувати їх затишне гарчання на тлі ненав'язливого звукового супроводу. До речі, в цілому оформлення слоти заслуговує окремої похвали. Колірна палітра відрізняється глибиною, а символи - якісної промальовуванням. Оригінальності слоту додає його незвичайна конструкція.

Як і всі нові автомати на гроші цей слот дивує гемблеров не тільки процесом гри, але і своїм пристроєм. Так це ігровий автомат має 5-ма барабанами. На перший погляд активних ліній в ньому 20. Але виграшні комбінації зараховуються з обох сторін, тому фактично ліній 40. Їх число міняти не можна. Однак ігровий апарат Дракончики на гривні дозволяє виставити розмір ставки. Вона може коливатися від 20 центів до 4 євро. Конкретний показник можна відрегулювати в віконці Coin Value. В іншому для управління емулятором достатньо декількох кнопок. Наприклад, в один дотик можна активувати максимальну ставку або включити автоматичний режим.

Символи і специфіка азартного апарату Draglings на гроші

Символи цього незвичайного автомата теж оригінальні. Ви відразу побачите...ні, не живих дракончиків, а яйця з вогнедишними дітками всередині. Вони і будуть основними символами ігрового автомата Draglings на гроші. Розташовані піктограми не рівномірно. Наприклад, крайні барабани вміщують по 3 значка, другий і четвертий - по 4, і тільки центральний третій порадує повними 5-ю значками. Основні символи мають різними коефіцієнтами. Мінімальна комбінація трьох піктограм примножить вашу ставку від 4 до 25 разів. А ось поєднання з 5-и символів дасть виплату з коефіцієнтами від 50х до 750х.

Крім звичайних символів, які наповнюють основну гру, слот Дракончики на реальні гривні пропонує кілька особливих символів. Приміром, в цій грі є відразу 3 Дикуна. Перший - звичайний, синій дракончик. Він не відрізняється від стандартного Дикого символу. У його завдання входить лише заміна відсутньої картинки і доповнення комбінації. Другий - Вайлд з функцією розширення, фіолетовий дракон. Його фішка полягає в тому, що він випадає виключно на третьому барабані. При своїй появі цей Вайлд заповнює собою всю вертикаль барабана, а зображення дракончика трансформується у дорослого дракона. Така метаморфоза не може не радувати своєю красою і прибутковістю.

Третій вид Вайлда в азартному апараті Draglings на гривні - рожевий дракон. Він випадковим чином перетворює в Дикунів від 1 до 3 символів на полі. Крім особливих Вайлдов, тут також є фриспины. Спеціальний знак з палаючої написом FreeSpins запускає серію безкоштовних обертань. Всього можна отримати від 10 до 75 фриспинс! Для цього вам знадобиться одночасне випадання на поле від 3 до 5 скаттеров відповідно.