Вигідно грати автоматі Скелелаз онлайн від Игрософта

Софт: Игрософт
Ліній: 9
Барабанів: 5
Wild
Scatter
Бонус: Мотузки

Яскравий сплеск адреналіну і хороші виграші - ось що отримують любителі пограти в слот Rock Climber на гривні! Навіть самі нові ігрові автомати на гроші рідко можуть зрівнятися з цим раритетним, але таким улюбленим емулятором. У чому ж родзинка?

Перше, що кидається в очі - фірмова графіка Игрософт! Для неї характерні яскраві кольори і безліч колоритних картинок. Не варто забувати про цікавий тлі і звуковому супроводі. А головний герой - безстрашний альпініст, супроводжує гемблером на кожному етапі гри.

В технічній стороні емулятора теж немає нічого складного. По-перше, він влаштований абсолютно стандартно. Поле складається з 5 котушок, а перетинати його можуть до 9 ліній виплат. По-друге, панель управління має усіма необхідними клавішами.

Перша група кнопок відповідає як раз за кількість активних ліній. Друга група - це регулятор ставки, кнопка для гри на подвоєння, клавіші ручного і автоматичного запуску і таблиці виплат. Щоб оцінити всі можливості ігрового автомата Скелелаз на гроші, треба випробувати різні розміри ставки при різній кількості ліній.

Символіка і захоплююча бонусна гра

Умовно весь процес прокручувань буде ділитися на дві частини. Перша - це основна гра. В ній досить просто крутити барабани (або перевести їх в режим автоматичного спінів) і збирати комбінації. Виграш приносять поєднання однакових значків, що йдуть підряд на 1 активній лінії. Вони вважаються як зліва направо, так і навпаки.

Прибуток в ігровому автоматі Rock Climber з висновком залежить від виду символів та їх кількості. До дешевим картинок можна зарахувати кішку, шапку, черевики і рюкзак. Їх комбінації складають від 2х до 100х діючих загальних ставок.

Дорогі іконки приносять набагато більше грошей. До них відносяться куртка, намет, прапор і сніжинка. Мінімальна виплата таких символів - 20 ставок. А максимум - 5000! До того ж прапор виконує функцію Wild. Це означає, що будь відсутній до перемоги символ може бути замінений Дикуном. Однак це правило не діє на найдорожчий знак - Сніжинку.

Друга частина слоти Мотузки онлайн - це бонусні раунди. Якщо на котушках випаде 3 картинки зі спорядженням альпініста, буде відкрито доступ до додаткової тематичної гри. Головному герою - безстрашному підкорювач вершин належить обирати 1 з 5 мотузок. Якщо він залишиться живий після того, як протестує всі 5 варіантів - гемблера очікує велика сума. Для цього Скелелаз повинен успішно встановити прапор.

Але якщо вибір виявиться невірним і головний герой впаде, бонусний раунд буде закінчено. Однак не варто засмучуватися. Додаткові виплати можна отримувати в ризик-грі.

Після будь-якого успішного раунду досить натиснути клавішу Double - тоді з'явиться поле з картами. Від гравця потрібно відкрити карту. Якщо вона виявиться старше, ніж у дилера - виграш подвоїться. Емулятор передбачив до 5 спроб. Але перша ж помилка призведе до втрати всієї виплати за раунд разом з усіма умножениями.