Онлайн слот Серця на реальні гроші для милих дам

Софт: Гаминаторы
Ліній: 9
Барабанів: 5
Wild
Scatter
Бонус: Серця

У холодну зимову пору добре зігріває тільки гарячий чай, плед і любов! Але не менш ефективно почуття підігріваються азартом! Варто тільки запустити ігровий автомат Queen of Hearts на гривні і переконатися в цьому самому. Високі виплати зробили цей емулятор універсальним і бажаним для гравців різних мастей.

Сама модель виконана в казково-романтичному стилі. В оформленні переважають лілові тони, які чудово відтіняють яскраві символи. В процесі спінів можна добре відволіктися від повсякденних справ, розслабитися і перенестися в інший світ. Але ігрові автомати онлайн на гроші - це не просто розвага. Це можливість отримати приємне винагороду за гру.

Для цього потрібно виставити правильні налаштування апарату. Слот Королева Сердець з висновком передбачає 9 смуг виплат та 5 котушок. Смуги можна регулювати - поставити непарна кількість від 1 до 9. Для ставки є червона і чорна клавіші. Ними можна збільшувати/зменшувати ставку на лінію або виставляти одразу ж загальну максимальну. Також є кнопки для запуску (ручне/автоматичне) і таблиці з коефіцієнтами.

Ігровий автомат Королева Сердець, його бонуси і символіка

Азартний апарат Queen of Hearts онлайн радує розмаїттям символів. Не всі вони тематичні. Символіка складається з стандартних карткових номіналів. Їх сміливо можна зарахувати до молодшим піктограм. Вся справа в їх коефіцієнтах. Вони володіють відносно невеликими множниками, які при виграші множаться на загальну ставку.

Так до молодшої групи належать картинки від дев'ятки до короля. Мінімально вони збільшують ставку в 5 разів, а максимально - до 250. Найменша комбінація з карткових номіналів повинна налічувати 3 знаки.

Набагато більше профіту приносять старші піктограми. До того ж вони цікавіше за своїм оформленням. До них відносяться: кільце, корона, замок, жовта троянда і серце. Їх перша особливість - високі коефіцієнти. Від 20 до 10 000. Другий нюанс - деякі формують комбінації від 2х однакових символів. Наприклад, замок і жовта троянда.

До того ж ігровий автомат Серця на гривні віддає символу любові особливу перевагу. Картинка з серцем оплачується, навіть якщо з'являється самостійно, поза комбінацій. За 1 такий символ можна отримати подвоєння ставки. Крім того, ця іконка - Дикун, вона замінює бракуючі картинки в потенційно виграшних поєднаннях.

Після виграшного раунду можна додатково спробувати удачу в ризик-грі. Вона являє собою стандартну версію з угадыванием кольору карти. Кожна правильна відповідь подвоює виплату.

Присутній в грі і скаттер. Портрет Королеви Сердець запускає серію з фриспинов (8, 15 або 20). Під час вільних прокручувань іноді з'являється купідон. Він довільно перетворює один або кілька символів у Дикунів. Крім того, скаттер оплачується і самостійно. Його поєднання збільшують ставку від 18 до 3600 разів.