Грайте в автомат Самба де Жанейро на реальні грошові ставки

Софт:
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Щорічний карнавал у Ріо-де-Жанейро ще не настав, а ми вже милуємося красунями в павиних пір'ї і марабу. Не поспішайте купувати квиток до Бразилії. Поглянути на подію можна абсолютно безкоштовно – зі слотом Samba de Janeiro.

А якщо хочете пограти на гроші в казино – робіть ваші ставки, панове! З виграшами в Samba de Janeiro легко влаштувати реальний карнавал з феєрверками та запальними танцями. Залишилося лише знайти призову комбінацію на барабані!

Барабаны игры

Головні фішки апарату Samba de Janeiro

Апарат Samba de Janeiro – один з ветеранів в гемблінг-індустрії. У ньому немає 3d-анімації, будь-якого сюжету і величезної кількості бонусних режимів. Однак, ті, хто «з'їв на ньому не одну собаку» знають: можливість заробити реальні гроші – головний плюс дідка.

Механік ігри і символіка слоти Самба де Жанейро

Гра традиційно ведеться на п'яти барабанах з двадцятьма лініями виплат.

Якщо в карнавалах беруть участь тільки артисти, в автоматі Samba de Janeiro танцюють навіть символи. Особливо букви і цифри. Ніхто не знає, як називається їх танець, зате точно відомо – вони приносять бонусні монети.

Найвигідніший значок – танцівниця в золотому вбранні.

  • 3 фішки з нею – 100 монет
  • 4 фішки з нею – 500 монет
  • 5 фішок з нею – 1000 монет

Іконки у вигляді букв – не такі багаті. Комбінації з ними дарують гравцям від 3 до 5 коін.

Символика аппарата

Диких символів у грі всього два: WILD і Scatter.

WILD – яскрава фотографія танцівниць в купальниках. Вона замінює всі символи, окрім Scatter. Іконка з назвою слоти (Samba de Janeiro) – Scatter. Він приносить гравцям 12 фриспинов з додатковими вайлдами, а також бонусні монети:

  • 3 іконки – 40 монет
  • 4 іконки – 200 монет
  • 5 іконок – 1000 монет

Як керувати автоматом Samba de Janeiro на гроші

Напевно, у кожного в дитинстві був такий страх – заблукати без батьків в натовпі. А у новачків у сфері гемблінгу бувають побоювання з приводу правил і навігації. Запускаючи абсолютно новий слот, є ймовірність не розібратися. І втратити не тільки дорогоцінний час, а й поставлені гроші. Саме тому геймери віддають перевагу ігровим автоматам на гроші з зрозумілою механікою.

Самба де Жанейро – приклад такої машини. І з нею, як правило, не виникає труднощів.

На нижній панелі – ключові кнопки. З ними важливо ознайомитися до того, як почнете грати на реальні гроші.

Старт – запускає ігровий механізм. Автоспин – клавіша для ледачих. Вона обертає барабани сама. Виберіть необхідну кількість обертань і дивіться, як машина працює вам на благо. Детальніше дізнатися про правила допоможуть опції Виплати і Ще інфо.

Тільки стали на стежку азарту? Випробуйте Samba de Janeiro в демо-версії. І поки не набридло крутити спини вхолосту – відточуйте стратегію, щоб в майбутньому досягти блискавичного успіху.

Секції: Кредит, Лінії, Ставка/Лінія, Ставка 1 – необхідні індикатори. Контролюйте їх в процесі гри.

Хочете грати і вигравати? Вибирайте правильний автомат! Наприклад, Samba de Janeiro. Він допоможе заробити хороші гроші без особливих зусиль.