Розкішний апарат Королівський Маскарад на гривні і на інтерес

Софт: Play-n-GO
Ліній: 15
Барабанів: 5
Wild
Scatter
Бонус: Кулі

У минулі часи, коли не існувало настільки витончених методів звеселянь і розваг, як сьогодні, головним розважальним заходом завжди вважався бал у заможного пана або у самого короля. Маскарад - це сама екстравагантна форма бала, яка супроводжується не тільки пишними вбраннями і вишуканими манерами, але і дивно барвистими масками, що приховують обличчя учасників дійства. Грати на автоматі Royal Masquerade - це зануриться в ту епоху, коли магія подібних заходів була неймовірно сильна, і сповна насолодитися тим, що відбувається. У цій грі все по-іншому, навіть механіка гри сильно відрізняється від звичної схеми від Play'n GO, який можна простежити, використовуючи для гри, наприклад, апарат на гроші Wild North, за масками символів гри може ховатися як тріумфальна перемога, так і несподіване фіаско.

За прототип конкретного дійства для слота взято венеціанський карнавал - відоме на весь світ подія, що супроводжується не менш відомими венеціанськими масками. Інтерфейс ігрового апарату Royal Masquerad - химерний і напрочуд гарно стилізований, він буквально занурює любителя адреналіну в своє дійство, в якому з необережності можна розчинитися без залишку. Вся панель взаємодії інтуїтивно зрозуміла, але все ж, варто роз'яснити деякі моменти. Кількість барабанів апарату дорівнює 5-ти - це стандартна кількість для цього жанру, в процесі гри діють 10 постійно активних ліній, які можуть принести виграші у разі збігу на них потрібних комбінацій.

Крім того автомат Королівський Маскарад обладнаний можливістю піднімати і опускати величину гідності однієї монети, від 0,01$ до 2$. Відповідно можна поставити на одну лінію до 5 монет. Виходячи з правил гри, максимальний виграш не може перевищити множник в 1000Х, що є досить значним показником. Грати за гроші на автоматі Lady of Fortune - тільки ця можливість зрівняється з даними слотом по можливому рівню профіту.

Символи і виплати в Королівському Маскараді

У грі є стилізовані згідно з тематикою, позолочені символи карт, від десятки до туза - вони є номінальними загальними символами і можуть принести гравцеві множник початкової ставки до 150Х. При всьому цьому апарат на реальні гроші Royal Masquerade досить часто дозволяє формувати з них виграшні лінії, адже рівень його віддачі дорівнює 97,5%, що є дуже високим показником серед аналогів.

Більш дохідними символами вважаються королівські особи, приховані за масками. Ці персонажі обдарують щасливого гравця максимальним множником 750Х. Відома не тільки для любителів маскарадів сіра маска з дзьобом - "wild" символ, золота маска "scatter" ігрового автомата Королівський Маскарад. Ці два символи володіють стандартними характеристиками і тому найбільш бажані у грі.