Грати на апараті Робінзон зі справжніми грошовими ставками

Софт: Унікум
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Тематика екзотичних островів вже неодноразово була присутня в сучасних ігрових автоматах від Вулкана. При цьому кожен розробник бачить її по-своєму і намагається привнести якісь особливості. Віртуальний слот Робінзон побудований на подорожі легендарного персонажа книг, який потрапив на безлюдний острів і прожив там тривалий час. Привертає увагу в цьому апараті оформлення. Барвиста графіка буквально переміщує користувача на острів. Все це підкріплено прекрасним музичним супроводом. Хочеться просто взяти в руки коктейль і насолоджуватися тим, що відбувається практично не думаючи про результати гри.

Виртуальные барабаны слота

Особливості ігрового апарату Робінзон

На жаль, взагалі забути про ігровий процес не вийде. Однозначно доведеться застосовувати різноманітні тактики і намагатися заробити якомога більше. Відсоток виплат у слоті Робінзон досить високий, тому з цим точно не буде ніяких проблем. По частині функціоналу варто виділити, що тут 5 барабанів і 9 виграшних ліній. Ставки можна робити від 1 до 100 кредитів, що в результаті гарантує максимальний виграш в 1000. Самою цікавою складовою ігрового апарату стали наступні символи:

  • Багаття;
  • Карта;
  • Камінь;
  • Кокос;
  • Вулкан;
  • Ананас;
  • Морська зірка;
  • Черепашка;
  • Бочка.

Выплаты и символка аппарата

Відмовившись від класичних гральних карт творці зробили все символи унікальними. Тим не менш крім стандартних тут також є мультиплеер у вигляді Робінзона Крузо, який при появі подвоює всі коефіцієнти.

Дикий символ - флаг с надписью WildДикий символ у вигляді прапора з написом Wild з'явившись на барабанах дозволить завершити виграшну лінії, якщо в ній не вистачає якихось зображень.

Скаттер символ - кустарникЯкщо ж випаде 3 скаттера, то користувач отримає 10 безкоштовних обертань. У процесі здійснення фрі спінів їх кількість можна збільшити якщо знову зловити скаттер, а також у цей момент діють властивості другиз символів.

Бонусна гра разом з Робінзоном

Бонусный символ слотаУ віртуальному слоті Робінзон також додали зображення з написом «Bonus Game», яка говорить сама за себе. Як тільки з'явиться 3 таких користувач потрапить в бонусну гру. Тут перед ним з'явиться 5 тотемів з безлюдного острова. Щоб виграти приз необхідно повністю покладаючись на свою удачу вибирати тотеми. За кожним ховається особливий подарунок або ж взагалі нічого немає. Після завершення раунду всі бонуси потрапляють на рахунок гравця. Таким чином, автомат Робінзон дає кілька способів пограти на реальні гроші в казино і заробити, тільки гравцям необхідно ними користуватися.