Rise of Ra: ігрові апарати в казино Вулкан за реальні гривні

Софт: Novomatic
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Легенда про те, що всі єгипетські фараони були поховані разом зі своїми скарбами, не дає спокою ось вже декільком поколінням археологів. І справді, як би поступили ви, дізнавшись про гробниці з незліченними скарбами?

Вулкан слот Rise of Ra пропонує відчайдушним шукачам пригод отправитсья на полювання за скарбами. Азарт, загадкова атмосфера і великі виграші – все це можна знайти в апараті Сходження Ра.

Творцем гри є компанія EGT. Цей бренд зарекомендував себе як авторитетний розробник ігрового софту. А автомат Rise of Ra – популярне творіння талановитої контори.

Слот працює за класичною схемою: 5 барабанів і 15 ігрових ліній. За виграші тут відповідають спеціальні символи, множники, скеттеры, фриспины і інші бонуси.

Линии выплат слота

Rise of Ra: класичне оформлення в єгипетському стилі

Як і належить іграм з єгипетської тематикою (наприклад популярні Book of Ra Deluxe) слот вийшов по-справжньому розкішним. На чорному тлі розміщені барабани. На них – основні символи: Анкх, скарабей, зображення фараонів, скринька, саркофаг та інші.

Символы и выплаты в слоте

У нижній частині інтерфейсу – головні ігрові кнопки з номіналом ставки. Гравець може вибрати наступні розміри бетів: 15, 30, 75, 150 і 300 монет.

Спеціальні символи апарату Сходження Ра

Дикий символ - скарабейСкарабей – дикий символ. Замінює собою всі зображення, крім скеттера, і подвоює виграш при призовий комбінації. Крім того, Скарабей – найщедріший. 5 таких іконок на лінії помножать виграш на 10 000.

Скеттер символ - надпись ScatterСкеттер-символ – інша цінна картка. 5 скеттеров на ігровій лінії помножать ваш виграш на 7500. Якщо пощастить вибити навіть 3 таких іконки, активуються 15 фриспинов з множником х3. А якщо під час режиму безкоштовних обертань випадуть ще 3 скеттера, гравець отримає 15 фриспинов додачу.

При ставці 15 монет на лінію, 5 символом Анкх на ігровій лінії помножать ставку на 100;

5 іконок з саркофагом – помножать ставку на 250;

5 символів єгипетських богів помножать ставку на 400;

Як примножити виграш на слоті

Після кожної вдалої комбінації гравець може ризикнути виграшем, спробувавши подвоїти суму. Зробити це легко – клікніть на кнопку Gamble, і ризик-гра почнеться. Вгадайте, якого кольору випаде карта, червоного або чорного. Якщо зробите правильний прогноз, ваш поточний виграш подвоїться. Якщо ж ні − всі кредити згорять.

Rise of Ra – відмінний слот з єгипетської тематикою від Вулкана. Всім любителям цієї теми і просто шанувальникам якісних слотів варто покрутити спини апарату і спробувати зірвати тут щедрий куш.