Слот Pirate: азартні обертання разом з піратом

Софт: Игрософт
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Якби Стівенсон жив у наші дні, він би з задоволенням написав розповідь про онлайн-слоті Pirate. Тут все, як у романах про піратів: романтика морських пригод, скарби, клинки, пістолі і, звичайно ж, самі пірати.

Онлайн-апарат Пірати зроблений компанією Igroslot. Продукти бренду вже встигли стати легендарними і полюбитися не одному поколінню гемблеров.

Гра Pirate доступна в демо-режимі і на реальні гроші в казино з висновком. Слот складається з 5 барабанів і 9 ліній виплат. Користувач може встановити їх кількість за бажанням. Це вплине на розмір виграшів.

Інші гарячі клавіші емулятора: кнопка Autoplay для автоматичного прокручування барабанів, Maxbet – для гри на максимальні ставки, Bet one – для ставки 1 монета/лінія.

Игровые барабаны аппарата

 

Особливі символи слоти Pirate

Карта - символ с максимальной выплатойКарта зі скарбами – найвигідніший символ. 3 таких іконок на лінії принесуть 1000 кредитів. Комбінація з 3-х принесе до 3000 кредитів. Максимальна кількість таких знаків принесе 5000 кредитів.

Дикий символ - пиратФізіономія пірата – інший вигідний символ. 5 таких на лінії – 2000 кредитів. До речі, пірат – дикий символ. Він замінює собою інші символи, допомагаючи завершити виграшну комбінацію.

Бонусна гра разом з Піратом

Бонусный символ - сундукВ онлайн-слоті Pirate бонусна гра запускається, коли на барабанах випаде три символи Скрині. Тут завдання гравця – відкривати скрині і забирати скарби, що зберігаються в них. Якщо ж ви розкриєте скриня, де опиняться кістки – бонус-гра завершується.

Ризик-раунд на подвоєння виграшу

Після кожної виграшної комбінації можна подвоїти кредити, поставивши їх на кін. Для цього потрібно всього-навсього вгадати, якого кольору кістки випадуть. Однак, якщо прогноз буде неправильним – всі виграші згорять.

Готові до справжніх пригод корсарів? Швидше запускайте апарат Пірат, зривайте куш і пляшку рому в додачу! А для любителів азартних морських пригод, можна відправитися в подорож на Острів за гроші.