Грати в слот Піраміди - легендарний Игрософт з висновком

Софт: Мега Джек
Ліній: 21
Барабанів: 5
Wild
Scatter
Бонус: Піраміди

Популярний пошуковий запит «ігри гроші Піраміди» однозначно призведе до ігрового автомату Золото Ацтеків на реальні гроші! Цей азартний апарат підтримує одну з найулюбленіших пригодницьких тематик в азартних іграх! Адже життя ацтеків оповита таємницею! А їх гробниці з неймовірними скарбами стали справжньою легендою! Мало хто не мріяв вирушити на пошуки пригод і багатств. Завдяки такому емулятор мрія перетворюється в реальність!

Але грати в ігрові автомати на гроші Вулкан - не тільки прибутково, а ще і комфортно. Багато в чому це заслуга зручного інтерфейсу. Грати Azctec Gold на гроші теж легко. В основному завдяки простому і зрозумілому управлінню. Спочатку гравець бачить поле з 5 барабанів і 21 лінії виплат. Саме на цих лініях будуть формуватися грошові комбінації, включаючи в себе кілька однакових картинок. Кількість ліній можна змінити клавішею внизу екрану - «Лінії». Там же можна знайти кнопку для зміни ставки на лінію ( тільки з її допомогою можна дійти до максимальної ставки) і клавішу запуску автомата в ручному режимі. Окрема клавіша відкриває таблицю виплат.

Символи і бонусні функції в слоті Aztec Gold на гроші

Гра рясніє красивими тематичними картинками, які відображають тематику слота. До молодшої групи картинок відносяться овочі, які вирощувалися племенами. А також зображення тварин. Так до молодшим символів відносяться картинки з помідором, кукурудзою, ламою, жабою, гепардів і орлом.

Ці символи, випадаючи на лініях виплат, формують виграшні поєднання з 3-5 однакових іконок. Вони можуть помножити ставку від 5 до 500 разів. Решта три символи - зображення індіанців і золотої маски, що нагадує голову змії. Вони є високооплачуваними картинками. Поява комбінації з ними збільшить ставку від 20 до 3000 разів! До того ж маска золотий змії вважається від 2х однакових символів на лінії і подвоює ставку.

Як виграти гроші на автоматі Піраміда? Все просто! У цьому допомагають особливі символи гри. До них відноситься Дикун - золота маска індіанця. Вона змінює знаки на барабанах і допомагає частіше збирати комбінації. Зображення яскравою птиці - скаттер. Він приносить виграш незалежно від розташування на барабанах. Знак розкиду примножує ставку від 2 до 50 разів. На одній з позицій він може бути замінений Дикуном.

Єдиний символ, який неможливо замінити - це картинка з пірамідою. Вона є бонусною символом слота. І відкриває додаткові можливості. Якщо пощастить зібрати хоча б 3 бонусних знака на барабанах, гравець перенесеться в додаткові ігри з висновком Піраміди. Там йому належить вгадувати гробниці з виграшем і отримувати за це гроші!

Слот Золото Ацтеків онлайн передбачив також ризик-гру. Не варто боятися ризикувати. Адже можна в кілька разів збільшити свій прибуток. Просто вгадуйте старші карти і стаєте трохи багатшими! Але не забувайте про обережність. Перша ж помилка - і весь виграш за раунд прогорить. Тому гроші можна забрати в будь-який момент.