Подорожі та гривні в ігровому автоматі Острів на гроші

Софт: Игрософт
Ліній: 9
Барабанів: 5
Wild
Scatter
Бонус: Острів

Екзотика, азарт і онлайн пригоди - це відмінні риси ігрового автомата Island. Як і багато моделі виробництва Игрософт, цей апарат вражає своїм виглядом.

Перед гравцем розгортаються барвисті барабани. Вони складаються з різноманітних картинок - кожна приховує свій секрет у вигляді множника. А деякі наділені ще й особливими функціями. Але про це пізніше.

Ігрові автомати Вулкан на гроші люблять дивувати гемблеров своєю простотою. Адже у них навіть новачок може розібратися з першого разу. Прекрасний слот Острів на гривні - яскраве тому підтвердження. Вивчити його управління простіше простого.

Кнопки на панелі дозволяють змінити кількість ліній і плавно регулювати ставку. Також можна одним рухом виставити максимальний розмір або вибрати деномінацію. Інші клавіші відповідають за ручний і автоматичний запуск, гру на подвоєння і таблицю виплат.

Значення символів і бонусні раунди

Основний принцип автомата Острови в грі на гроші - збирати виграшні комбінації. Ними вважаються розташування декількох однакових картинок поспіль на активній лінії. Конкретний виграш буде залежати і від кількості символів, і від їх виду. Варіантів багато. В цілому розміри виплат коливаються від 2 до 5 000 ставок.

Апарат Island, як і будь-автомат на реальні гроші цікавіше з Дикуном і бонусами. Диким знаком служить дельфін - він замінює всі бракуючі картинки в комбінації. А ось бонусних раундів цілих два. Перший відкривають три і більше зображень Острова. Там головному героєві потрібно дістатися до берега і не стати обідом для акул.

Вдалося? Значить, попереду чекає супер-гра. Обираючи один з двох окостів, варто серйозно сподіватися на удачу. Адже можна зірвати величезний грошовий приз. Або зазнати поразки і вилетіти з тематичного раунду. Зате в якості розради є ризик-гра «Орел або Решка», де можна подвоїти свою виплату за будь-яку клавішу прокручування.