Азартний автомат Фантастична Четвірка з грошима від MARVEL

Софт: PlayTech
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Представлений ігровий автомат Fantastic Four вирішив нагадати шанувальникам супер геройських коміксів і фільмів про одну з найвидатніших команд. Сьогодні мало хто згадає цю відважну четвірку, але погравши в автомат на гроші вони однозначно відчують ностальгію. Причому творці постаралися зробити все максимально якісно і з сучасної анімацією. Ігровий екран ніби живий і в процесі гри це стає дуже помітно. Спробувати автомат Fantastic Four можна на гроші, що дасть можливість ще й насолоджуватися виграшами. Віддача тут приблизно 96%, так що переможні комбінації будуть випадати досить часто.

Барабаны онлайн автомата

Управління ігровим автоматом Fantastic Four і ігровий процес

Вперше запустимо слот Fantastic Four ви побачите, що тут, як і в багатьох інших є 5 барабанів, а також 20 виграшних ліній. Отже ніщо не заважає вам досить часто перемагати. Ставки робляться від 1 до 20 кредитів, що спочатку здається не дуже великою сумою. Тим не менш проста математика приведе вас до того, що ви максимальна гра допоможе після одного обертання виграти 10 000 кредитів. Мабуть, таку велику суму пропонують одиниці слотів в наш час. До зображень на барабанах відносяться:

  • Карткові символи від 9 до А;
  • Планета Земля;
  • Істота;
  • Людина факел;
  • Жінка невидимка;
  • Містер Фантастік;
  • Логотип Фантастичної четвірки.

Таблица с символами и выплатами

Лого супергероевСеред всіх перерахованих вище зображень є спеціальні. Наприклад, Логотип Фантастичної четвірки допоможе вам збирати переможні комбінації значно простіше. Мова йде про дикий символ, який замінює собою відсутні.

Планета земляТакож варто пополювати за картинкою із зображенням Планети Земля. Чим більше ви зберете таких символів на барабанах тим буде краще. Справа в тому ,що вони дають безкоштовні обертання, з якими значно комфортніше себе почувати в грі.

Ризикніть пограти з супергероями Фантастичної Четвірки

Останньою особливістю віртуального слоти Fantastic Four є наявність ризикованої гри. Здавалося б, занадто банально, як для грошового автомата від Вулкана з такою тематикою, але даний режим сюди відмінно вписався. Вгадуючи карти можна подвоювати свої виграші хоч до безкінечності. Крім того, в будь-який момент можна зупинитися, забрати гроші і повернутися до барабанів або взагалі відправитися в «Касу» для виводу. Спробуйте слот Fantastic Four якщо хочете різноманітності і автомат з дійсно високими виграшами!