Грати в апарат Медуза і отримувати моментальні виплати на рахунок

Софт: Microgaming
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

При першому ж погляді на ігровий автомат Medusa вгадується фірмовий почерк вендора NextGen. 25 ліній для ставок і характерна панель управління - тому доказ. При подальшому знайомстві динаміка підкріплюється: у цьому слоті передбачені розширюються вайлды, респины, два режими фриспинов і тематичний екстра розіграш за типом лотерейного квитка. Словом, гра обіцяє бути динамічною, тим більше волатильність тут закладена вище середнього, що дозволяє грати в автомати на гроші і вигравати досить часто.

Користувачам перед грою в апарат Медуза належить стандартний етап підготовки. Пропонується виставити кількість активних ліній (від 1 до 25), використовуючи кнопки + / - зліва від напису Lines. Зручно, що натисненням однієї кнопки Max при необхідності активуються відразу всі лінії. За аналогією виставляється ставка. З режимів обертань доступні ручний і автоматичний.

Изображение Медузы - дикий символІз спеціальних символів, перш за все, хочеться відзначити вайлд. Він випадає тільки на трьох центральних барабанах і через це не приносить самостійних виграшів, але стабільно покращує базові комбінації символів. Екстра множників у функціоналі дикого знака не спостерігається, зате він може запускати респины. 3 таких символу на барабанах запускають 3 респина, під час яких один з діючих барабанів буде стабільно повністю заповнений вайлдом.

Скаттер символ - слово MedusaСкаттер традиційно утворює довільні комбінації, для яких лінії і послідовності значення не мають. Виграші по цьому знаку більше, ніж може здатися на перший погляд, так як вони розраховуються як множники загальної суми за спин, а не ставки по лінії, як у випадку з іншими картинками.

Ну і куди ж без фриспинов! За випадання 3 скаттеров присвоюється 10 безкоштовних круток з потрійними виграшами. Під час цього туру активується спеціальний лічильник супер спінів. Легионер - символ дающий до 3 фриспиновТак, на 3 барабані буде з'являтися картинка легіонера, щоразу приносить до +3 супер спінів. Коли базові фриспины будуть відіграні, приходить черга тих самих супер спінів. Їх відмінність у підвищеному множнику: тут він вже x5.

Символ пегаса - бонусная риск играАле це ще не всі бонуси. За випадання 3 іконок пегаса де завгодно на екрані користувач нагороджується тематичним бонусом. У ньому пропонується вибрати одного з 3 пегасів на екрані, отримавши за це приз на суму до x50 загальної ставки. Притому за зображеннями можуть ховатися не тільки фактичні виграші, але і +1 хід в бонусі, а також відкриття всіх секцій відразу.

Є в слот Medusa на реальні гривні і ризик-гра. В ній досить вгадати колір масті карти або саму карту для того, щоб отримати множник x2 або x4 до останньої виплати, але безпомилково.

Якщо вам сподобався автомат Медуза, то зверніть увагу на продовження цієї історії в слоті Medusa 2.