Автомат Медуза 2 - друга частина популярного слота з виведенням на гривні

Софт: NextGen
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Слот Medusa в свій час так добре зайшов любителям зіграти в казино на реальні гроші, що компанія NextGen оперативно випустила другу його частину - Medusa II. По суті, вендор спрацював по накатаному шляху фірми Novomatic, яка слідом за своєю серією ігор Gaminator незабаром випустила продовження - Gaminator Deluxe. Що вийшло з спроби НекстГена перейняти досвід старших колег - будемо розбиратися.

Що нового в автоматі Медуза 2 на реальні гривні

Не сказати, що у другій версії ігрового автомата Medusa графіка на порядок якісніше, але оформлення все ж змінилося, зокрема простежується більше анімації. На зміну звичайним лініях прийшли 243 способу формування комбінацій. Згідно з таким принципом, всі послідовності з 3-5 однакових картинок на сусідніх барабанах, включаючи перший, оплачуються. Так, ставка встановлюється як загальна сума за спин, причому відразу в грошах, без кредитного еквівалента. Що ще змінилося - так це волатильність. В Medusa II виграші випадають частіше, але дають менші коефіцієнти виплат порівняно з першою версією.

Оновлений бонусні функції в ігровому автоматі Medusa 2 на гроші

Дикий символ - изображения МедузыЩо радує, в новому виданні гри вайлд може випадати вже на всіх барабанах. Так, він не тільки замінює звичайні іконки в комбінаціях, але і приносить власні виграші, причому найвищі - до x500. Більш того, дикий знак з'являється на екрані цілими смугами, що автоматично на порядок покращує його функціонал. З цим же спец символом пов'язаний невеликий екстра бонус: коли на барабанах одночасно з Медузою випадає символ легіонера, останній робить спробу атаки. Фурія обороняється і перетворює солдата в камінь. Після цього на місці легіонера з'явиться додатковий стекированный вайлд.

Ще одна маленька екстра опція в геймплеї - скуті барабани. У будь-який момент розіграшу від 2 до 5 барабанів можуть зімкнутися, і на них будуть обертатися одні і ті ж символи. Коли вони зупиняться - шанси на отримання цінних виграшів досить високі.

Вищеописана фішка знаходить своє продовження в бонусному турі. Сам по собі бонусний раунд складається з 10 фриспинов, і запускає його випадання 3 скаттеров. Тут з кожною новою безкоштовною кручені 2-5 барабанів будуть гарантовано змикатися. При випаданні 3-5 скаттеров по ходу призового туру кількість бонусних обертань може бути продовжено, але вже тільки на 5 спінів.

Скаттер символ второй части МедузыЩо стосується безпосередньо скаттера, то він представляє цінність не тільки як провісник бонуски, але і як самостійний символ з хорошими множниками виплат.

Словом, ігровий автомат Медуза 2 на реальні гривні - це аж ніяк не той же старий геймплей в новій обгортці, а повноцінна нова оригінальна модель. Ну а якщо ви ще не знайомі з першою частиною і вам сподобалася друга, то можете подивитися огляд на слот Medusa на нашому сайті