Азартний апарат Marco Polo демо і на гроші

Софт: Гаминаторы
Ліній: 9
Барабанів: 5
Wild
Scatter
Бонус: 10 фриспинов

Онлайн ігровий автомат Марко Поло на гроші стане справжньою розвагою для тих, кому сподобалась пригодницька тематика. Але тут вас зустріне не морська гладь. Основна дія відбуватиметься на п'яти барабанах і дев'яти лініях виплат. Спочатку виставлено максимальне число цих ліній. Але гравець може його зменшити з допомогою відповідних кнопок внизу автомата. Точно також легко регулюється ставка. Ризиковим гемблерам доступна гра на максимальну ставку. Якщо вас цікавлять правила гри або таблиця виплат, то азартний апарат Marco Polo у грі на гривні має меню Info. Які додаткові можливості таїть гра? Про це Читайте нижче.

Як запускаються фрі спини відео слоти Марко Поло?

Безкоштовні обертання – головна фішка цього азартного апарату. Що ще може так добре підняти виплати, як не фрі спини? Правильно, ще більше безкоштовних обертань! Тому відео слот Марко Поло онлайн передбачив відразу два види скаттеров. Вони обидва зображують верблюдів. Перша картинка на тлі зоряного неба. Друга - в золотій рамці. Для запуску фрі спінів потрібно зібрати три і більше скаттера на гральний лінії. Різниця в тому, що обертання від «зоряного» верблюда додадуть до виплати за кожен раунд коефіцієнт х2. «Золотий» верблюд просто збільшить загальний виграш за фрі спини на 2.

Грошовий ігровий автомат Marco Polo з висновком також має символом Дикуна і ризик-грою з угадыванием карти. До речі, «золотий верблюд» замінює Дикуна у фрі спинах.

Наостанок невеликий порада для любителів грати на гроші в казино: випадання Верблюдів можна передбачити. Перед потрібної комбінацією верблюди будуть з'являтися кілька разів поспіль у кількості 1-2 врозкид. Якщо ви це помітите, не забудьте виставити максимальну кількість ліній і підвищити ставку.