Інтернет автомат Чародійка – грати на інтерес і на гривні в казино

Софт: Гаминаторы
Ліній: 9
Барабанів: 5
Wild
Scatter
Бонус: Фриспины

Барвистий ігровий автомат Magic Princess на гроші відкриє гемблерам світ цієї азартної магії. До речі, без знайомства з чарівницею теж не обійдеться. Ігровий процес буде проходити на п'яти барабанах. У слоті спочатку виставлена максимальна кількість ліній – дев'ять. Це число ви можете зменшити в будь-який момент. Для управління передбачена спеціальна панель з усіма необхідними кнопками. Там ви знайдете регулятор розміру ставки і кнопку запуску автоматичних спінів. Клавіша для максимальної ставки теж передбачена. Якщо ви новачок, буде не зайвим ознайомитися з вкладкою Info. Там ви знайдете таблицю виплат по кожному символу. Плюсом відео слоти Чародійка онлайн є фриспины. Як зловити їх і виграти багато гривнів? Читайте нижче!

Почнемо з ради - якщо протягом 15-20 ходів автомат гроші не дає, перейдіть на інший апарат або перезапустіть гру. У ризик-грі намагайтеся подвоювати невеликі суми грошей, а великий виграш відразу відправляти на рахунок.

 

Фриспины в азартному апараті Princess Magic

Відкрити для себе фриспины вам допоможе скаттер. Він зображується у вигляді магічного кришталевої кулі. Зберіть 3 і більше скаттеров на одній лінії виплат, і азартний апарат Magic Princess на гривні подарує вам безкоштовні ходи! В процесі фриспинов виграші множаться в три рази. Варто також ознайомитися з додатковими можливостями слота.

Так ігровий автомат Чародійка з висновком має диким символом – принцесою магії. Вона допоможе вам скласти комбінації і отримати виплату! До того ж вона є найдорожчим символом у грі. За 5 картинок з принцесою гравець отримає множення ставки на 9000. Після успішних раундів можна також помножити виграш в ризик-грі.