Оригінальний апарат Чарівні гриби на реальні гривні онлайн

Софт: Yggdrasil
Ліній: 20
Барабанів: 5
Wild
Scatter
Бонус: 10-75 фриспинов

Слот Magic Mushrooms від шведської компанії Yggdrasil не схожий на всі інші, як і незвичайний апарат Фрутоиды. Вже сама назва автомата інтригує та заманює нових користувачів. «Магія грибів» - такий його переклад. Невідомо, чи будуть в цьому році гриби. Проте ось що відомо точно: погравши у цьому слоті, користувачів чекає гарний «врожай» грошей!

Механіка игорового автомата Magic Mushrooms

Слот-машина Чарівні гриби продумана до дрібних деталей. В автоматі безліч сюрпризів для гравців, які допомагають користувачам складати комбінації і вигравати гроші. Гра зацікавить і новачків, і для досвідчених користувачів – адже її механіка проста, а дизайн – дуже крутий.

 

Символи і комбінації апарату Чарівні гриби

В автоматі цілих три диких символу – чарівні гриби з фіолетовим, синім і червоним капелюшком. Гриби будь-якого кольору замінюють будь-який інший символ, якщо це допоможе гравцеві скласти виграшну комбінацію. Гриб з фіолетовою капелюшком вискакує тільки на 1 і 5 барабані. Гриб з синьою капелюшком – на 2 і 4 барабані. Він приносить рандомные множники від х2 до х10. Гриб з червоною головкою грає виключно на 3 барабані, і може перетворити до чотирьох символів.

Дикие символы аппарата Магия Грибов

Символ скаттер - улиткаСкеттер в грі – равлик. Вона приносить безкоштовні обертання. Якщо на ігровому полі три таких равлики – включається режим фриспинов. В ньому з'являється безліч диких символів. В інших випадках:

  • 2 равлики = 2 фриспина
  • 3 равлики = 10 фриспинов
  • 4 равлики = 20 фриспинов
  • 5 равликів = 75 фриспинов

Якщо потрібно зайнятися своїми справами – включайте режим автоматичної гри і насолоджуйтеся обертанням барабанів з боку, отримуючи виграші. Щоб швидше вигравати гроші в звичайному режимі, використовувати максимальні ставки.

Серед символів користувачам зустрінуться саламандри, жаби, пташки і мавпи. Всі вони можуть обдарувати грибника монетами в кількості від 20 до 1 000.

Magic Mushrooms – красиве і загадкове автомат, і він точно вам не набридне. Цей апарат приносить користувачам великі суми і тішить гарним настроєм. Навіть якщо ви ніколи раніше не грали в слоти на реальні гроші – спробуйте! Вам точно сподобається ця гра.