Щасливі Барабани: класика дев'яностих у слотах на гроші

Софт: Playson
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Якщо вам подобаються класичні ігрові автомати, то Lucky Reels саме те що потрібно. Розробники намагалися зробити апарат таким, яким він був ще в 90-х. Тут мінімальну кількість функцій і досить зручне управління. При цьому високі виграші ніхто не відміняв і якщо вам поталанить, то проблем з гарним заробітком вже точно не буде. До речі, розробники не забули про якісну графіку, так що насолодитися тутешніми зображеннями ви зможете без проблем. Та й анімація зроблена на совість, так що видно, що перед вами просто реінкарнація захоплюючого ретро слота. Спробувати зіграти в автомат з грошима однозначно варто, як мінімум, це буде цікаво.

Игровые барабаны слота

Особливості віртуального апарату Lucky Reels

Насамперед в очі впадає те, що тут всього 3 барабана. Сучасні азартні гравці, напевно, навіть не знають, що саме стільки було в перших ігрових апаратах. Розробники Lucky Reels вирішили показати молоді, що з себе повинна представляти слот. Також є присутнім 5 ліній для виплат. Ставки робляться від 1 до 100 доларів. Але найголовніше – це максимальний виграш, який складає цілих 100 000! Подібні суми навряд чи вам доводилося зустрічати в сучасних моделях слотів, тому цей автомат вас точно зацікавить. До символів відносяться:

  • Зображення Double Jackpot;
  • Any Bar;
  • 3Bar;
  • Bar;
  • 2Bar;
  • Сімки;
  • Порожні поля.

Изображение и коэффициенты выплат

Найважливішим виявиться символ Double Jackpot. В цьому слоті присутній прогресивні джек-пот. Якщо вам почнуть випадати такі зображення, то ви зможете отримати подвоєний джек-пот, отже варто подумати за якими ставками грати. Серед інших символів кожен має свої коефіцієнти. Варто вивчити їх в окремому меню автомата.Диким символом стали Сімки, так що з їх допомогою вигравати ще простіше, ніж раніше. Саме ці картинки замінюють собою інші, щоб повністю скласти переможну лінію.

Ризикова гра в Щасливих Барабанах

Цікавим доповненням до можливостей віртуального слоти став додатковий режим з ризиковим режимом. Ваше завдання вгадати карту з двох запропонованих. Завдяки цьому вдасться можна подвоїти останніх виграш по лініях для виплат. Подвоювати вийде скільки завгодно разів, але якщо помилитеся, то втратите все. Найголовніше, що покинути ризикову гру можна в будь-який момент, так що якщо ви відчуваєте, що ось-ось програєте, то скоріше всього краще закінчити. Знайте міру і віртуальний слот Lucky Reels точно допоможе вам непогано заробляти граючи в інтернет казино з грошовими ставками, причому регулярно.