Зіграти в Lucky Mahjong Box на реальні гроші Сходу

Софт: EvoPlay
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Якщо вам доводилося бувати в Азії або ви просто цікавитеся культурою, то, напевно, чули про таку гру, як «Маджонг». Для багатьох жителів східних країн вона є одвічною класикою і досі залишається популярною, хоча існує вже не перше століття. Творці ігрового апарату Lucky Mahjong Box вирішили запозичити саму стилістику «Маджонг» і перенести її на функціонал звичайного слоти. У результаті вийшло досить цікаве рішення, яке привертає увагу своїм нестандартним підхід до дизайну і досить високими виплатами. Якщо вам набридли всякі тематичні або навпаки безликі автомати, то спробувати щось подібне точно варто. Шанувальники Азії і віртуальних апаратів на східну тематику, таких як яскравий слот Щасливі 88, зігравши в Маджонг точно залишаться задоволені своїми виграшами.

Игровые барабаны автомата

На що здатний ігровий слот Lucky Mahjong Box

Перше враження про Lucky Mahjong Box може виявитися оманливим. Тут класичні 5 барабанів і 20 ліній виплат. По суті кожен символ в ігровому апараті – це дощечка з зображенням. Звичних барабанів тут немає, дощечки просто падають з верхньої частини екрану і після обертання зникають в нижній. Анімоване це все просто чудово і тому жодних претензій до дизайнерським рішенням у вас точно не виникне. Що стосується самих символів, то зустрічаються наступні:

  • Написи;
  • Ієрогліфи;
  • Квадрати;
  • Кола;
  • Прямокутники.

Таблица выплат и коэффициентов

По частині виграшних зображень все досить просто, але багатьох і приваблює такий мінімалізм, де немає маси яскравих персонажів, з якими взагалі незрозуміло що робити.

Бонусный символ - игральная костьЩо стосується особливих символів, то в Lucky Mahjong Box присутній дике зображення. Дізнатися його можна по тому, що дощечка буде пофарбована в зелений колір. На її поверхні замість фігурок знаходиться ієрогліф. Погравши кілька хвилин швидко стане зрозуміло за якими зображеннями варто полювати, а якщо цікавлять точні коефіцієнти, то в окремій вкладці ця інформація присутня.

Великі виграші в «Маджонг»

Справжній «Маджонг» може гратися на гроші, і тому в Lucky Mahjong Box така стилістика вписується просто відмінно. При цьому розробники намагалися максимально мінімізувати функціонал і навіть не додали бонусну гру або якісь особливі раунди. Тут все дуже просто і за рахунок цього зручно. Окремої уваги заслуговує ймовірність отримати виплату, яка перевалила за 93%, як стверджують досвідчені гравці. В якості різноманітності дозвілля і азартної діяльності в цілому спробувати пограти в автомат на гроші точно варто.