Грати на фартовому слоті Lucky lady's Charm Deluxe онлайн

Софт: Гаминаторы
Ліній: 9
Барабанів: 5
Wild
Scatter
Бонус: 15 фриспинов

Перед тим, як почати освоювати захоплюючий і веселий ігровий відео слот Lucky lady's Charm Deluxe на гроші, варто заглянути в меню Paytable. Там ви знайдете не тільки таблицю виплат, де вказана вартість кожного символу, але і дізнаєтеся можливості інтернет автомата на гривні в цілому. Ігрове поле складається з 5 барабанів і 10 виграшних ліній. І кількість ліній, і розмір ставки ви можете відрегулювати самі - на контрольній панелі внизу екрана ви знайдете віконця з написами Lines і Bet/Line. Максимальна кількість ліній дасть вам найбільші шанси на успіх. За бажанням, ви зможете запускати ігровий апарат Леді Удача Делюкс онлайн в автоматичному режимі кнопкою Autoplay. До речі, в грі є можливість отримати безкоштовні обертання, а як це зробити читайте нижче!

Фриспины ігрового автомата Леді Удача Делюкс

Запускаючи барабани, понадейтесь на свою удачу, і тоді вам випаде шанс зіграти на фрі спинах. фриспины запускаються в тому випадку, якщо азартний автомат Lucky lady's Charm Deluxe на гроші видасть на одній ігровій лінії відразу три скаттера. Цей символ ви дізнаєтеся легко - він представляє собою магічний куля. Зібравши в комбінацію три таких символу, ви запустите відразу 15 фрі спінів, а вчасно безкоштовних обертань ваш виграш потроїться.

Автомат Лаки Леді Шарм Делюкс на гривні також має Дикуном - символ Феї, який допомагає будувати комбінації. Після кожного вдалого раунду ви можете спробувати своє щастя в ризик-гра на подвоєння.

Черговий спін приніс вам невелику суму? Саме час запустити ризик-гру в автоматі Кулі Делюкс. Невелика сума, розіграна на подвоєння, дасть більше шансів примножити ваш виграш і уникнути великих втрат.