Грати в апарат Повелитель Океану з Посейдоном і грошима

Софт: Гаминаторы
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Відчуйте себе справжнім володарем океану в новому ігровому автоматі Lord of The Ocean. Розробники цієї захоплюючої гри на гроші зробили все можливе, щоб морська тематика нарешті знайшла нові фарби. По суті це замальовка на тему грецької міфології, яка тісно пов'язана з Посейдоном. Кожен бажаючий може з головою зануритися на дно океану і отримати задоволення від неповторного ігрового процесу. Разом з цим вам повинно сподобатися візуальне оформлення, яке робилося з максимальною відповідальністю. Додайте до цього незвичайну музику і знайдете гру, в якій ви будете розслаблятися в процесі гри на гроші у Вулкані.

Барабаны интернет автомата

Особливості функціоналу ігрового слоти Lord of the Ocean

Відвідавши ігровий апарат Повелитель Океану ви відразу ж помітите, що тут немає нічого надприродного. Творці пропонують 5 барабанів для обертань і 10 ліній для виплат. На перший погляд здається, що цього мало для комфортної гри, але насправді вам буде достатньо, враховуючи частоту виплат. Також варто поглянути на ставки в діапазоні від 0,04 до 100 кредитів. В принципі якщо ризикувати і грати по максимуму, то вигравати вийде дуже багато. До символіки цього слота можна віднести:

  • Золота двері;
  • Лорд Океану;
  • Дівчина з синіми волоссям;
  • Скриня зі скарбами;
  • Статуя;
  • Карткові знаки від 10 до А.

Изображения символов и выплаты

Автомат пропонує не так вже й багато зображень, але при цьому з хорошими коефіцієнтами. Ознайомитися з усіма відразу допоможе спеціальне меню з інформацією, так що ви без проблем заздалегідь зрозумієте які символи найбільш цінні.

Посейдон океанаДиким символом тут вважається той самий Лорд Океану, який по суті головний герой слота. З його допомогою можна значно швидше завершувати виграшні лінії і отримувати гроші.

Скаттер аппаратаТакож присутній Золота двері, яка у ролі скаттера. З її допомогою ви обзаведетеся безкоштовними обертаннями.

Спеціальний режим для ризикових гравців з Лордом Океану

В Lord of the Ocean додали додатковий режим, який змушує вас зіграти в автомат на гроші з додатковим ризиком. Причому зайти в нього можна з будь-якою сумою. Найголовніше, що ризикова гра відкривається після вдалого обертання барабанів. Далі вам потрібно вгадати одну з двох карт, якщо пощастить, то виграш подвоюється. В іншому випадку ви втратите всі гроші, з якими увійшли в режим. На ділі дійсно ризиково, але втрачаючи невеликі суми у вас завжди є надія на місці отримати дуже великі.