Король Бам Бам: новий каскадний апарат з грошовими виплатами

Софт: Гаминаторы
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Оригінальні сюжети в ігрових автоматах не новинка і дуже часто стають відмінним рішенням для стилізації слотів. King Bam Bam дає можливість зануритися в чарівну атмосферу царства приматів, де кожне зображення гарантує високі виграші. Ще в 90-ті примати підкорили серця багатьох азартних гравців разом з вирутальным слотом Мавпочки. Тут досить простий функціонал, що дасть можливість без проблем розібратися з управлінням і легко почати заробляти гроші. Що стосується особливостей віртуального слоти, то варто виділити наявність 5 барабанів і 40 виграшних ліній. Відповідно, шансів на перемогу досить багато і в основному азартних гравців приваблює саме це.

Игровые барабаны слота

Особливості ігрового поля в King Bam Bam

Останнім часом кожен виробник азартних ігор намагається привнести в функціонал щось своє і при цьому не забуває про створення унікального дизайну. В King Bam Bam вирішили відмовитися від класичних барабанів і замінили їх унікальним ігровим полем. По суті це каскадний слот, де зображення переміщуються на екран з верхньої частини. Після обертання, вони швидко йдуть вниз за межі екрану і на їх місце падають нові. Така нестандартна анімація приверне увагу кожного і надасть хоч якесь розмаїття серед маси стандартних ігрових автоматів. Що стосується інших особливостей, то перш за все можна відзначити:

  • Максимально простий користувальницький інтерфейс;
  • Високий відсоток виплат, а саме 94%;
  • Присутній дикий символ;
  • Додаткові бонуси від слота.

Єдине, що тут не вражає – це символіка. Всі зображення виконані у вигляді плит з зображеннями різних мавп. В окремій вкладці можна вивчити коефіцієнти виплат по кожній із картинок.

Выплаты и множители аппарата

Дикарь слота - надпись WildВиділяється тільки напис «WILD», яка судячи по назві є диким символом і зможе замінити собою всі інші картинки. Таким чином, вигравати стає значно простіше.

Додаткові можливості слоти Король Бам Бам

Високі коефіцієнти можна записати в один з ключових плюсів слоти Король Бам Бам, тим не менш тут не обійшлося і без додаткового функціоналу.

Скаттер - золотая обезьянаЯкщо випаде 3-5 жовтих плит із зображенням приматів, гравця чекає від 15 до 25 безкоштовних обертань. Це дозволить значно прибутковіше пограти на автоматі за гроші і однозначно збільшує інтерес до гри. В процесі фрі спінів якщо знову будуть випадати такі зображення додаткові обертання не нараховуються, тільки витративши вже отримані можуть знову нарахувати безкоштовні.