Грати в Кекс на гривні з висновком онлайн

Софт: Игрософт
Ліній: 9
Барабанів: 5
Wild
Scatter
Бонус: Печі

Ігровий автомат Кекс на гроші порадує кожного, хто не проти зануритися в чарівний світ дитячих казок. Відома повчальна історія про колобка лягла в основу емулятора. А головний герой буде супроводжувати гемблеров протягом всіх прокручувань.

Крім нього, колоритності процесу надає загальне оформлення. Запускаючи апарат Груби з виводом, гравець потрапляє в дерев'яну хату зі справжньою російською піччю, котиком і доброю бабусею. Поки в лівому кутку тісто настоюється, можна покрутити барабани.

Але перед тим як грати на гроші в ігрові автомати казино і слот Keks онлайн зокрема, потрібно його налаштувати. Користувач може змінювати кількість ліній виплат і виставляти будь-яке непарне число від 1 до 9. Це впливає на шанси перемоги (більше смуг - більше ймовірність зібрати комбінацію). Також і ставка збільшується пропорційно їх кількості.

Окремо її регулює кнопка Bet. З її допомогою можна виставити розмір ставки на 1 лінію. На панелі управління також передбачено кнопку для гри на подвоєння і для запуску. Ще одна корисна клавіша - Help. Вона активує інформаційне меню з таблицею виплат та іншими правилами.

Символіка і бонусні раунди слоти Печі на гривні

Виграш в основній грі нараховується за загальними правилами. Потрібно зібрати поєднання з однакових символів на 1 активній лінії зліва направо або навпаки в кількості від 3 до 5. Потім коефіцієнт іконки множиться на чинну ставку.

У створення комбінацій дуже допомагає значок з колобком. Він замінює більшість звичайних символів, і поєднання з ним складаються частіше. Крім того, він оплачується і може формувати власні комбінації.

Стандартні символи ігрового автомата Колобок на гроші не володіють ніякими особливими властивостями. Але їх коефіцієнти дозволяють поділити їх на 2 групи: молодшу та старшу. До перших належать низькооплачувані піктограми: тісто, гармошка, бублики і балалайка. Вони можуть принести виграш розміром від 2 до 100 діючих ставок.

До дорогих картинок можна віднести самовар, горщик, колобка і чорну кішку. Вони множать діючу ставку від 20 до 5 000 разів. При цьому кішка не замінюється колобком, тому як є найдорожчим символом гри.

Також неможливо замінити бонус-знак у вигляді печі. Ігровий автомат Keks на реальні гроші передбачив два рівня додаткової гри. Перший починається після появи 3х грубок на полі одночасно. У ньому бабусі належить відкривати кожну з 5 заслінок. В одних буде риба, а в інших - дим. Але якщо пощастить відкрити всі «рибні» місця, то відкриється другий рівень.

У другому раунді бабуля виявляється в лісі. Перед нею стоїть вибір: за який з двох кущів заглянути? За одним з них її чекає кровожерливий вовк, а за іншим - суперприз! При належному везінні можна виграти гарну суму навіть без стандартних прокручувань.

А ось примножити виплату у звичайній грі допомагає раунд на ризик. Гравцеві належить відкривати карти і, якщо кожна відкрита буде старше карти дилера, виграш подвоїться. Але перша ж помилка буде коштувати грошей, виграних у раунді.