Грати на ігровому автоматі Индианас Квест з пригодою на гроші

Софт: Novomatic
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Привабливий відео слот Indianas Quest можна назвати новим словом у світі азартних розваг. Цей ігровий автомат повністю заточений під гру в режимі онлайн. Розробник зробив приголомшливу анімацію, яку можливо реалізувати тільки за допомогою програмного забезпечення. Тут присутня 5 ліній з різними показниками ставки. При цьому барабанів як таких немає. Стилістика витримана в дусі давньої печери зі скарбами, як і в азартних автоматах Ідоли Ацтеків. Потрапляючи всередину гравець робить обертання і після кожного натискання на відповідну кнопку з верхньої частини екрану починають падати плити з різними зображеннями заповнюючи всі ігрове поле. Таким чином, розробники зуміли відійти від класичної анімації обертових барабанів, але залишити класичний принцип ігрового автомата.

Особливості віртуального слоти Indianas Quest і символи

Про те, що користувач потрапив в захоплюючу подорож тут говорить кожна деталь. Оформлення просто вражає своїми яскравими фарбами і незвичайними формами. Незважаючи на це ніяких складних зображень тут просто немає. Користувач зустрічає тільки кам'яні брили з різними особами. Також у них змінюється колір, який позначається на розмірах виграшу. Зустріти можна брили:

  • Червоні;
  • Сині;
  • Жовті;
  • Зелені;
  • Сірі;
  • Помаранчеві.

Таблица выплат автомата с приключениями

Збираючи комбінації вже з трьох символів вам будуть нараховуватися кредити. Граючи на гроші тут можна піднімати непогані суми. Дізнатися скільки дає кожне зображення досить просто. Користувальницький інтерфейс розташувався в самому низу. Тут крім кнопок управління ігровим апаратом є ще й вікно з інформацією по символам.

Бонусні ігри в захоплюючій подорожі за гроші

На перший погляд Индианас Квест пропонує грати з масою додаткових раундів, які заховані в надрах печери. Тим не менш, розробники вирішили не морочитися і дати можливість гравцям заробляти тільки, отримуючи вдалі комбінації з допомогою тих символів, що тут є. Бонусні раунди і якісь спеціальні ігри відсутні.

При цьому ігровий апарат володіє достатньо високим відсотком виплат. Весь заробіток тут зав'язаний на те, щоб у вас виходило регулярно збирати комбінації з однакових рун. На ділі це виявляється значно простіше зробити, ніж може здатися на перший погляд.

Якщо хочете випробувати удачу в класичному автоматі, але вам набридли фрукти і хочеться різноманітності в оформленні, то ігровий автомат Indianas Quest відмінний варіант для гри в інтернет казино на реальні гроші!