Ловити Дуплети і вигравати гривні на автоматі

Софт: Yggdrasil
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Шведська фірма-розробник Yggdrasil Gaming поповнила ринок азартних слотів ще однієї якісної новинкою. Ігровий автомат Doubles на реальні гроші володіє барвистим дизайном і простим управлінням. Графіка слоти наповнена яскравими квітами. Добре промальовані символи нагадують дорогоцінні камінці. В цілому слот приємно радує око. А ось його тематика знайома дуже багатьом. Адже на полі вам попадуться фрукти і горезвісні сімки - символ удачі!

Слот Дуплети на гроші складається з 5 барабанів і цілих 243 активних ліній. Так що тут високі шанси зірвати куш. В нижній частині екрану є панель управління, яка допоможе вам виставити необхідні налаштування. Ви можете вибрати потрібне значення монети і розмір ставки. Можете відразу грати по максимуму - на максимальній ставці в 50 євро. Гра також передбачає два режими. Звичайний режим запускається великою круглою кнопкою посередині. Праворуч від неї - кнопка для автоматичних спінів. Ще правіше - віконця, показують розмір виграшу і баланс.

Ігровий автомат Doubles на реальні гроші і його символи

Особливість цього ігрового автомата на гроші полягає у формуванні виграшних поєднань. Їх можна скласти, зібравши від 3-х до 10-и однакових символів на лінії. Адже знаки можуть випадати на барабанах вже подвоєними. Відповідно, подвоюються і виплати. Традиційно символи слота можна розділити на старші і молодші. Менш оплачувані молодші знаки в апараті Doubles на гроші - це фрукти. За них можна отримати коефіцієнти множення від 5 до 1000.

До старших і більш прибутковим символів можна віднести зірку, підкову, сімки і діамант. За три однакових старших знака ви зможете отримати множення ставки в 8-25 раз. Але поєднання з 10 картинок принесе взагалі нечуваний прибуток. За максимальну комбінацію з дорогих символів ви одержите коефіцієнт від 1200 до 25000! Правда, щоб отримати головний виграш, доведеться потрудитися. Адже виплата в 25 тисяч нараховується в автоматі Дуплети на гроші за 10 діамантів. Зібрати їх можна тільки, якщо на кожному барабані одночасно випаде 5 подвоєних коштовностей.

Фриспины в апараті Дуплети на гроші

Як і багато ігрові автомати на гроші, цей слот радує гравців особливими можливостями. Мова йде про безкоштовних вирощених. Ризикувати без втрат, хіба не круто? Отже, щоб виграти серію з фриспинов, досить зібрати 3 і більше скаттера. Цей символ дізнатися легко - літери DD і напис Free Spin. Ігровий автомат Doubles на реальні гроші дарує від 10 до 40 безкоштовних обертань. Перед початком серії вам потрібно буде вибрати символ, який буде автоматично подвоюватися при випаданні. Якщо пощастить, це буде діамант! Незважаючи на відсутність Дикуна або бонусних ігор, цей слот є вигідним для гравців. Тим більше, відсоток повернення зіграних ставок досить високий. Він становить 96%. Враховуючи, хороший дизайн і захоплюючу гру, саме цей автомат дозволяє поєднати приємне з корисним, дозвілля з прибутком.