Грати в ігровий автомат Цирус-Вірус і вигравати гроші

Софт: Yggdrasil
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

На цей раз загадковий світ мікроорганізмів заполонив собою черговий ігровий слот. Не дивно, адже компанія Yggdrasil Gaming вже зарекомендувала себе розробником неймовірно креативних апаратів для азартної гри. Слот Cyrus the Virus на реальні гроші тому підтвердження. На його барабанах ви не побачите звичні фрукти, сімки або портрети знаменитостей. Тут вам зустрінуться тільки...віруси! Але вони не небезпечні ні для вас, ні для вашої техніки. Ці дивні мікроби будуть приносити щедрі нарахування на ваш ігровий рахунок!

Графічне оформлення гри - окрема тема. Що ви побачите, запустивши ігровий слот Цирус-Вірус на гривні? Різнокольорові химерні символи, відмінно промальовані й реалістичні. Фон раз спалахує яскравим підсвічуванням. Несподівані анімації надають грі динамічності.Кращі автомати казино на гроші створюють ефект присутності. Так і тут - ви будете повністю поглинені грою. Неабиякою мірою цьому посприяють звукові ефекти.

Ігровий процес в азартному слоті Cyrus the Virus на реальні гривні

Гра буде проходити на 5 барабанах. Активних ліній формально теж 5. Але в цьому слоті комбінації зараховуються як зліва направо, так і навпаки. Тому фактично ігрових ліній 10. Їх кількість міняти не можна. На відміну від розміру та гідності ставки, які ви можете відрегулювати у будь-який час. Мінімальна ставка на лінію становить 10 центів, максимальна - 40 євро. Азартний автомат Cyrus the Virus на реальні гривні передбачає гру в двох режимах: звичайному і автоматичному. Автоспины запускаються кнопкою, яка знаходиться правіше центральної кнопки запуску. Перед цим ви зможете виставити бажану кількість обертань.

З символів автомат пропонує тільки зображення вірусів. Всього ви можете побачити 7 піктограм з різними мікробами. Умовно їх можна розділити на старші і молодші, в залежності від їх вартості. Комбінації з молодших символів (грають сполучення від 3 до 5 однакових знаків) принесуть від 10 до 200 кредитів. Решта 3 види картинок можна віднести до старших. Вони оплачуються вище. Поєднання цих символів помножать ставку від 30 до 2000 разів. Суми, які дарує ігровий автомат Цирус-Вірус на реальні гроші, розташовують до азарту і веселощів. Додайте до цього забавні анімації, які включаються після кожної вашої перемоги!

Розробники не передбачили ні фриспинов, ні інших звичних бонусів. Але зате тут не зовсім звичайний Дикун. По-перше, він випадає виключно на третьому центральному барабані. Тому при кожному спині цей барабан крутиться довше всіх. По-друге, коли азартний апарат Cyrus the Virus на гроші видає Вайлд, цей знак заповнює весь барабан і запускає безкоштовний респин. Ця функція досить прибуткова для гемблеров. Адже Дикун замінює відсутні значки в комбінаціях. І допомагає отримати виплати, там, де не вистачало одного символу. А додатковий безкоштовний спін збільшує шанси зібрати більш прибуткове поєднання.