Ігровий автомат Супермен - комікс з висновком реальних грошей

Софт: Amaya
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Superman був найбільш очікуваним слотом в кращих інтернет казино з грою на гроші з серії ігор NextGen Gaming, присвячених супергероям всесвіту DC. Ще б, адже самого головного героя за логікою повинні були увічнити по-особливому. Вдалося вендору виправдати очікування аудиторії - будемо розбиратися.

Загальні відомості перед грою в автомат Superman з виведенням на гривні

В ігровому автоматі Супермен 50 активних за замовчуванням ліній. На них можуть утворюватися виграшні комбінації з 3(2)-5 однакових картинок, що йдуть в нерозривній послідовності. Оплаті підлягають тільки комбінації, що стартують з першого лівого барабана. Підсумкова сума виграшу залежить від зіграв символу: кожен елемент має свої коефіцієнти. Цей показник множиться на вартість ставки по лінії. Ставка виставляється регуляторами вище / нижче біля іконки з монетами на панелі управління. Вона відразу має грошовий еквівалент, без перерахунку в умовні кредити. Це полегшує процес настройки, так і сприйняття.

Ставки і коефіцієнти у слоті Супермен на гроші

На початку сесії користувачеві відразу пропонується встановити також екстра ставку. Вона є рекомендованої до використання, але залишається на розсуд гравця. Суть в тому, що за невелике підвищення вартості одного обертання стає активною одна додаткова бонусна опція, а відсоток віддачі таким чином підвищується з 92% до 96.8%.

У цієї гри достатньо висока волатильність, бо як максимальний виграш дорівнює ставці x10000. Приносить його повна комбінація символів Супермена, вайлдов. Дикий знак також замінює звичайні картинки в оплачуваних ланцюжках, збільшуючи при цьому належну суму вдвічі. Але на повну можливості даного елемента розкриваються далі, в бонусному турі.

Вайлды, скаттеры і призова гра в ігровому автоматі Superman

Дикий символ - изображение супермэнаЯкщо на барабанах 2, 3 і 4 одночасно випаде по одному вайлду, запускаються фриспины. Це буде 10 безкоштовних круток, під час кожної з яких на будь-якому з барабанів буде з'являтися Superman на всю довжину. Всі виграші з заміною вайлда по ходу бонусу збільшуються до цілих 5 разів.

Скаттер символ - эмблема SЗнак S - бонусный символЩе 2 спеціальних символів гри - скаттер і бонусний. Вони утворюють довільні комбінації, з'являючись на рандомних секціях барабанів. Коефіцієнти виграшів за ним множаться не просто на ставку по лінії, а на загальну суму одного спина. Різниця між цими знаками лише в тому, що бонусний додатково активує тематичний призовий тур. Втім, потрапити до нього зможуть лише гравці, що включили екстра ставку, про яку вже згадувалося.

Тематичний бонус розкриває історію про порятунок людства. Тут гравцеві потрібно буде навмання вибирати певні предмети на кожному з етапів. Нагорода - куш у розмірі до x100 від загальної ставки.

Втомилися рятувати планету? Тоді вирушайте до гарячих дівчаткам, в классичесский і запальний апарат Twerk.