Інтернет автомат Дум: азартна стрілялка на реальні гривні

Софт:
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Популярна серія ігор Doom довгі роки була популярною у всьому світі і залишається такою по сьогоднішній день. Випущена ще на початку 90-х років гра зуміла стати культовою стрілялкою і її портувати на велику кількість платформ. Проте навіть на цьому популярність гри не закінчилася і ось тепер всі шанувальники серії можуть випробувати свою удачу в новій віртуальному слоті Doom. Тут вас чекає вдала гра в казино на гроші з високим відсотком виплат. Графіка зроблена в стилі самої першої частини, але саме за рахунок цього і багатьом сподобається провести кілька годин в полюванні за високими виплатами. Все це супроводжується якісною анімацією і тією самою музикою, яка в свій час змушувала кров у жилах застигати.

Виртуальные барабаны игры

Зображення на барабанах і особливості слоти Doom

По суті розробники ігрового апарату Doom змогли перенести атмосферу культової гри в самий звичайний азартний автомат. Тут присутня 5 барабанів і 9 виграшних ліній. Можна робити ставки в діапазоні від 1 до 100 кредитів. Якщо зважитеся зіграти по максимуму, то вас чекає приваблива сума в 2000 доларів. Враховуючи високу ймовірність виграшів скоріше всього бачити гроші на своєму рахунку вам доведеться досить часто. Що стосується зображень на барабанах, то зустрічаються наступні:

  • Монстр з шипами;
  • Монстр з гарматою;
  • Зелений череп;
  • Червоний монстр;
  • Стрілок;
  • Бензопила;
  • Бочки з кислотою, на яких номінали гральних карт.

Символика слота и выплаты

Щоб розбавити ігровий процес творці додали сюди кілька рядових символів і всі вони карткові. Різноманітні монстри тут мають більш високими коефіцієнтами і тому полювати стоїть саме за ними.

Scatter - зеленый черепЗелений череп виконує роль скаттера і дасть можливість обзавестися збільшенням коефіцієнтів. Саме ці зображення тут найцінніші для користувачів.

Дикарь аппарата - бензопилаОкремої уваги заслуговує Бензопила, яка є диким символом і допоможе заробляти більше, насамперед за рахунок того, що замінює відсутні зображення на виграшною лінії.

Режим бонусної гри в апараті Дум

Не обійшлося і без приємного бонусу у вигляді додаткового режиму. Необхідно зібрати 3 символи зі Стрільцем і ви потрапите в оригінальну гру Дум. Тут доведеться винищувати монстрів, які будуть приносити в разі смерті хороші гроші. При цьому у вас будуть житті і якщо вас вб'ють, то доведеться повертатися до барабанів. По частині функціоналу бонусна гра зроблена просто відмінно!