Ігрові автомати Columbus онлайн - зіграти в Колумбус на гривні

Софт: Гаминаторы
Ліній: 9
Барабанів: 5
Wild
Scatter
Бонус: Фриспины

Подорож по океанах і вивчення простір є невід'ємною частиною нашої історії. У цій справі більше всіх Христофор Колумб досяг успіху, якому і присвячений ігровий автомат Columbus (Columbus). Творці вирішили, що така тематика виявиться досить цікавою для сучасних користувачів онлайн казино з грошової грою. В результаті віртуальний слот Columbus став досить швидко затребуваним. Варто відзначити, що варто грати в ігровий автомат Колумб онлайн з високим показником виплат, тому кожен користувач зможе насолоджуватися регулярними виграшами. В очі кидається привабливе графічне оформлення. Тут весь дизайн витриманий в одних тонах і картинки можна сказати поліпшені сучасної анімацією. Щоб можна було повністю зануритися в атмосферу подорожей додали ще і приємне музичне супровід.

Барабаны автомата

Механіка ігрового апарату Колумб (Columbus) і символи

За своїми особливостями ігрові автомати Колумбус нічим вас не здивує. Тут, як і в більшості сучасних слотів всього 5 барабанів і 9 ліній для виплат. Азартні гравці прекрасно знають, що це стандартні особливості будь-якого апарату. Що ж стосується ставок, то робити їх можна в діапазоні від 0,4 до 90 кредитів. Саме це дозволяє легко підібрати тактику ведення гри і тим самим частіше бачити переможні комбінації на екрані. Якщо ризикнете і зіграєте по максимуму, то за один раз цілком реально унести відразу 5 000 кредитів. До символіки слоти Columbus можна віднести:

  • Карткові номінали від Десятки до Туза;
  • Прилад;
  • Намисто;
  • Корабель на заході;
  • Корабель на сході;
  • Колумб;
  • Корольова.

Выплаты и коэффициенты

Тут досить цікаво скомбіновані всі зображення, що допомогло творцям зробити повноцінну історію. До рядовим картинок відносяться лише картки, але і вони мають незначну різницю в коефіцієнтах. Також можна відзначити Корабель на сході, який принесе користувачеві безкоштовні обертання, але доведеться зібрати мінімум 3 штуки за раз. Окремої уваги заслуговує і символ Колумб, який тут дикий, а значить спростить процедуру збору переможних комбінацій.

Ризикова гра з Колумбом в слоті Columbus

В ігровому апараті Колумб доведеться відкривати для себе не тільки переможні комбінації, але ще й ризикувати. Додатковий режим подвоєння доступний кожному і його можна зустріти в багатьох ігрових автоматах на реальні гроші. Щоб до нього потрапити достатньо один раз отримати виплату. Саме з нею користувач зайде в ризикову гру і зможе подвоїти ту суму, яка буде у нього на руках. Щоб це зробити досить вгадати одну з двох карт. Якщо відповідь буде нерпавильным, то ви втрачаєте все.