Огляд апарату Champagne: азартна вечірка з грошима

Софт: Мега Джек
Ліній: 21
Барабанів: 5
Wild
Scatter
Бонус: Шампанське

Champagne – ігровий автомат з грошовими ставками, який подарує користувачам атмосферу свята. Ігрове поле складається з 5 барабанів і 21 настроюються лінії виплат. Тут є скаттер і вайлд символи, а також бонусна гра з вільними обертаннями.

Барабаны виртуального автомата

Слот Шампанське від Мега Джек: особливості і механіка

Запустити ігровий автомат Champagne на реальні гроші досить легко і просто. Тим більше просто їм управляти. Всі необхідні елементи інтерфейсу розташовані на консолі управління, реалізованою в стилі старого кнопкового слота.

Кількість активних ігрових ліній вибирається в інтервалі від 1 до 21 одиниці кнопками Line – Line +. Значення лінійної ставки встановлюється в межах від 0.01 до 0.5 кредиту кнопкою Bet. Найбільша ставка за спин становить 10.5 одиниць ігрової валюти.

Всі показники ігрового балансу розташовані над консоллю управління. Автоматичний режим вмикається кнопкою Auto Play. Клавіша Help відкриває розділ ігровий довідки, в якому відображена таблиця виплат. Значення таблиці автоматично перераховуються у разі зміни лінійної ставки. Кнопка Start запускає спини апарату. Крім того, тут є функція Skill Stop – миттєва зупинка обертання повторним натисканням на кнопку.

Таблица выплат и символов

Гральний автомат Champagne: побудова комбінацій і бонусні ігри

Формування поєднань в грі здійснюється за стандартною схемою – при випаданні трьох(двох) або більше однакових картинок на суміжних барабанах, починаючи з лівого краю. Відразу після побудови комбінації користувач може забрати виграш, а може спробувати збільшити його в ризик-гра на подвоєння, натиснувши на відповідну клавішу Double. Ризик гра представлена в форматі вгадування прихованих карт, де користувач повинен витягнути картку з великим номіналом, ніж у дилера.

Скаттер символ аппаратаБонусный символ слотаВипадання 3, 4 или5 скаттеров на ігровому полі апарату відкриває бонусну гру з 15 фриспинами. А в разі випадання 5 символів з пляшкою шампанського на одному барабані активується бонусна гра Party Bonus.

Вайлд символ слотаВайлд символ здатний замінити практично всі типи зображень, за винятком скаттера, а також може самостійно формувати комбінації.

В цілому, зіграйте в казино з грошима на класичному пятибарабанном слоті від Мега Джек з низькою дисперсією виплат і простенькою, але досить яскравою і барвистою графікою.