Ігровий апарат Плоди Землі: фруктові спини на гривні або демо

Софт: EvoPlay
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Якщо вам досі подобаються грошові ігрові Вулкан автомати з зображеннями фруктів, то Fruits Land стане просто ідеальним вибором. Розробники цього апарату спробували змінити зовнішній вигляд класичних фруктів і привнести щось нове. З точки зору дизайну у них однозначно вийшло, тому що апарат виглядає просто чудово. Отримати задоволення від ігрового процесу допоможе сучасна анімація і приємна музика на фоні. Також користувачі, які грають на гроші відчують високу ймовірність перемоги. Заробляти великі суми тут вони будуть досить часто, що точно буде оцінено по достоїнству.

Барабаны с фруктами

 

Можливості автомата і зображення під Fruits Land

За своїм функціоналом слот Fruits Land досить простий. Тут є 5 барабанів на ігровому полі і 9 ліній для виплат. Відповідно, виграшних комбінацій не так вже й багато, але це з лишком компенсують коефіцієнти за тутешнім символів. До речі, вивчити їх заздалегідь допоможе окреме меню в автоматі. Кнопка в нижній частині екрана проінформує вас про майбутні заробітки і дасть можливість заздалегідь визначитися за якими картинками варто полювати. Що стосується зображення, то під час гри зустрінуться наступні:

Фруктовые символы и выплаты

  • Яблука;
  • Полуниця;
  • Ківі;
  • Вишня;
  • Лимон;
  • Банан;
  • Апельсин;
  • Малина.

Творці відмовилися від рядових символів і кожен фрукт нагородили особливим коефіцієнтом. Саме тому тільки стиглі плоди будуть приносити вам тут перемогу.

Бонусный символ автоматаЄ ще й спеціальний символ з написом Bonus, який збільшить ваш виграш, якщо звичайно після спина вам випаде переможна комбінація.

Дикий символ аппаратаЄ і дикий символ, який замінить собою відсутні фрукти на виграшною лінії. З ним у вас вийде перемагати значно частіше. Варто провести за автоматом Fruits Land в кращих онлайн казино на гроші кілька годин і надалі ви навряд чи захочете його міняти на щось інше.

Ризикова гра з фруктами в Плодах Землі

Крім того, що тут і без того часто користувачі отримують виплати є режим ризикової гри. У ньому потрібно всього лише вгадати одну з двох карт. Якщо відповідь правильна, то користувач отримує подвоєння тієї суми, з якої зайшов у ризиковий режим. В іншому випадку ви втратите всі гроші і повертаєтеся до обертання барабанів. Зупинитися на подвоєння можна в будь-який момент і покинути гру з виграшем. Таким чином, краще збільшувати свої гроші вкрай обережно, щоб все-таки залишити слот з великою сумою. У цьому вам, природно, допоможе власна вдача!