Гральний апарат Сімба: зіграти на гроші або крутити демо

Софт: Novomatic
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Природа Африки дивує своєю різноманітністю і неповторною красою. Здавалося б, цей континент майже повністю складається з пустель, але це все одно не заважає життю екзотичним тваринам і великій кількості мальовничих місць. Віртуальний слот African Simba вирішив занурити азартних гравців в дику природу Африки і подарувати їм декілька годин захоплюючої гри. Тут вас чекають барвисті символи на барабанах з дивовижною анімацією, а також приємне музичне супровід. Грати можна на гривні і частота виплат приємно здивує кожного користувача віртуального казино з грошовими ставками. Також варто відзначити, що виробник реалізував максимально практичне управління.

Барабаны аппарата на деньги

Функції ігрового апарату African Simba і зображення

Що стосується особливостей автомата, то тут все максимально просто. Перед вами 5 барабанів, які можуть випадати до 243 виграшних комбінацій. Відповідно, вигравати вийде часто і що найголовніше багато. Ставки тут робляться в діапазоні від 0,02 до 100 доларів. Якщо зважитеся зіграти по максимуму, то за одне обертання зможете отримати 2 500 доларів. Допомогти вам в отриманні великої суми зможуть наступні зображення:

  • Сурікати;
  • Фламінго;
  • Жирафи;
  • Буйволи;
  • Леви;
  • Гірські краєвиди;
  • Гральні карти від Дев'ятки до Туза.

Символика, выплаты и коэффициенты

Дикий символ - король ЛевСамим диким з усіх можливих тут символів є Лев. Цар звірів допоможе завершити собою виграшну лінію і тим самим дістати гарний прибуток. Власне, саме за цим хижаком і варто полювати в першу чергу користуючись слотом.

Скаттер символ - горные пейзажиТакож якщо вам часто будуть зустрічатися Гірські пейзажі, то автомат видасть нагороду у вигляді безкоштовних обертань. Разом з цим ігровий апарат ще й збільшить коефіцієнти виплат, так що можете розраховувати на гарний прибуток. Декількох годин буде достатньо, щоб відіграти бонуси Вулкан 24 і швидко збагатитися.

Режим ризикової гри разом з Сімба

Щоб після кожного вдалого спина у вас була можливість додатково заробити творці додали в African Simba ризикову гру. Принцип її в наступному, потрібно вгадати одну з двох карт. Якщо пощастить, то кількість грошей, з якими ви зайшли в гру подвоюється. В іншому випадку ви втрачаєте все і повертаєтеся до обертання барабанів. Подвоювати свої фінанси можна скільки завгодно разів і при цьому завжди є можливість залишити режим. Найголовніше в ризиковій грі – це знати міру і вміти під час покинути її з гарним виграшем.