Ігровий автомат Дикий Перевертень з висновком

Софт: Aristocrat
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Азартні розваги, просочені містикою і загадками, завжди по-особливому залучають гемблеров. Ігровий автомат Werewolf Wild на гроші як раз такий. Як видно з назви, його головний персонаж - перевертень. Не варто лякатися. До гемблерам він більш ніж прихильний. Поява вервольфа на екрані знаменує велику удачу. Але про це трохи пізніше. Перед грою головне розібратися в налаштуваннях апарата.

Багато казино ігрові автомати на гроші влаштовані стандартно: кілька барабанів перетинаються лініями виплат. В цьому плані слот Дикий Перевертень на гривні не особливо відрізняється від більшості. Його ігрове поле складається з 5 котушок, 3х рядів символів і 25 активних ліній. Правда, змінити кількість цих ліній не вийде. Гра буде проходити на максимумі.

Зате гемблер як завжди може регулювати ставку. Також можна в один клік поставити максимальний розмір ставки. Для запуску автомата передбачена кнопка Spin. Її слід натискати після кожного прокрутки барабанів. Щоб цього уникнути, можна активувати автоматичний режим - Autoplay. У будь-який момент доступно інформаційне меню - Info.

Комбінації, фриспины і інші бонуси слоти Werewolf Wild онлайн

Ця гра відкриває широкий простір для формування прибуткових комбінацій. Виплати нараховуються за поєднання молодших і старших символів. До першої категорії належать карткові номінали. Вони то і справа миготять на полі. Ці значки характерні для багатьох слотів і оплачуються не надто дорого. Зображення від десятки до туза приносять виплати від х5 до х125.

Зовсім інша справа - старші символи. До них відносяться тематичні картинки: ліхтар, кеб, констебль, красуня і благородний джентльмен. Азартний апарат Werewolf Wild з висновком оплачує набагато краще. Їх коефіцієнти коливаються від х10 до х500. Але навіть такі високі виплати не йдуть ні в яке порівняння з комбінаціями з Дикого символу!

Так-так, тут Дикун оплачується! До речі, ним є сам герой емулятора - перевертень. Він виконує стандартні функції Вайлд - замінює відсутні символи в потенційно виграшних комбінацій. Але вже два Дикуна поспіль на лінії виплат сформують самостійну комбінацію. Такі «дикі» поєднання оплачуються за коефіцієнтами х10-х1000. У будь-який момент на полі може з'явитися великий перевертень і подряпати будь-які символи. Позначені картинки перетворяться в Дикі символи!

За традицією, слот Werewolf Wild на реальні гроші передбачив символи, які неможливо замінити Дикуном. До них ставиться символ золотої монети. Він з'являється виключно на першому барабані. Якщо при цьому на полі є хоча б один Вайлд, гемблер отримає додаткову призову виплату - від х2 до х40. Розмір визначається випадковим чином.

Другий символ - це скаттер. Він зображується перевертнем на тлі повного місяця. Скаттер оплачується в діапазоні від х2 до х50. Одночасна поява трьох і більше скаттеров подарує гемблерам фриспины. Всього можна виграти від 7 до 28 обертань. Серія може бути продовжена.