Вигравайте в азартний слот Лісові Очаровашки гривні

Софт: Yggdrasil
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Незвичайні сюжети - далеко не рідкість для сучасних азартних слотів. Так що найкращі ігрові автомати на гроші були доповнені ще однієї гідної новинкою. Слот Chibeasties на реальні гроші від скандинавського розробника Yggdrasil Gaming порадує гравців химерної тематикою. Він присвячений життю чарівних лісових істот. Виглядають вони дивно, але цілком дружелюбно. До того ж ці милі створіння приносять хороші виплати. Сам ігровий процес радує динамікою, вдалим звуковим супроводом і якісної графікою.

По своїй конструкції ігровий автомат Лісові Очаровашки реальні гривні є пятибарабанным апаратом з трьома рядами символів. Він має в розпорядженні 20-ма лініями виплат, які постійно активні. Перед грою варто визначитися зі ставкою на лінію. Її розмір коливається від 1 цента до 2 євро. Цей показник регулюється в віконці Cash Bet, а правіше (Coin Value) - можна відрегулювати гідність ставки. Кнопка " Max Bet автоматично виставляє максимальну ставку - 40 євро. У грі передбачений автоматичний режим з можливістю вибрати конкретне число спінів.

Значення символів ігрового автомата Chibeasties на реальні гроші

Символи слота не тільки забавні і барвисті, але і досить прибуткові. В число основних піктограм входять старші і молодші знаки. До першої категорії слот Лісові Очаровашки гривні відносить зображення дивовижних жителів лісу. Вони принесуть множення ставки в діапазоні від 10 до 150 разів. До молодшим належать картинки з незвичайними рослинами, які однозначно можна зустріти тільки в чарівному лісі. Їх коефіцієнти коливаються від 4х до 80х. Виграшна комбінація в емуляторі, традиційно, формується зліва направо, починаючи з першого барабана. Мінімальне оплачуване поєднання - 3 однакових символу на лінії.

Крім стандартних піктограм ігровий апарат Chibeasties на реальні гроші передбачає Дикий символ. Вайлд не оплачується самостійно. Він лише виконує своє пряме призначення - заміна відсутньої картинки при виграшній комбінації. Дикун здатний замінити будь-який символ слоти, крім скаттера. Символ розкиду також не оплачується самостійно. Зате він приносить гравцеві фриспины. Варто зібрати, як мінімум, три символів скаттера - і вам відкриються безкоштовні обертання.

Незважаючи на те, що ігровий автомат Chibeasties на гроші не передбачає ні ризик-раунду, ні інших бонусних ігор з окремим сюжетом, він залишається вигідним емулятором для гравців. Причиною тому є щедре кількість фриспинов. Приміром, за три скаттера ви отримуєте 10 безкоштовних обертань. При 4-х скаттерах обертань буде 20, а при 5 - цілих 40 фриспинов! Серія таких обертань може істотно збільшити вашу прибуток. До початку безкоштовної гри вибирається розширюється символ. При випаданні ця картинка заповнить собою по вертикалі весь барабан і допоможе зібрати максимальну кількість виграшних комбінацій!