Азартний апарат Свині на реальні гроші

Софт: Play-n-GO
Ліній: 9
Барабанів: 5
Wild
Scatter
Бонус: Скарбнички

Компанія-розробник Play'; Go любить дивувати гемблеров незвичайними апаратами. Так барвистий ігровий автомат Piggy Bank на реальні гроші з вигляду здається мультяшним і навіть дитячим. Але в ньому закладені величезні можливості для виграшу! За це його і люблять гравці. Тим не менш, не тільки результат у вигляді грошей, але і сам ігровий процес доставляють велике задоволення. Яскраві картинки і весела музика піднімають настрій! Обертання барабанів відволікають від повсякденної сірості і допомагають трошки відпочити.

Грати в автомати на гроші зручно за рахунок їх простого управління. Так і азартний апарат Свині на гривні не викликає ніяких труднощів з налаштуваннями. Він являє собою пятибарабанную слот-машину. Його ігрове поле перетинають від 5 до 25 ліній виплат. Їх кількість можна регулювати. Одним кліком можна виставити максимальну ставку. Поряд знаходяться кнопки для регулювання рівня ставки на 1 лінію. Також на панелі управління присутні клавіші для запуску гри в ручному і автоматичному режимах. При необхідності можна відкрити таблицю виплат.

Все про символи слоти Свині-Скарбнички

Особливих символів в цій грі кілька. Зображення рожевої свині-скарбнички у кількості від трьох запускає одну із бонусних ігор. У ній гравцеві пропонується розбити скарбничку і забрати виграш. Виплата в цьому раунді може досягати 125х. Другий бонусний символ - це кілька скарбничок з написом «бонус». Три і більше таких символів запустять інший раунд бонусної гри. У ньому також потрібно розбивати скарбнички. Їх можна відкривати до тих пір, поки в спеціальній шкалі є «удача». Кожна розбита скарбничка може принести множення ставки до х25!

Також ігровий апарат Piggy Bank на гроші має скаттером. Він зображений у вигляді золотого обруча. По-перше, цей символ оплачується самостійно. Він примножує ставку в 15-300 раз. По-друге, він є ключем до джек-поту. При цьому джек-потів тут передбачено цілих 3. В залежності від кількості скаттеров, з'являється один з 3х барабанів для розіграшу: бронзовий, срібний або золотий.

В автоматі Свині з висновком передбачена оригінальна ризик-гра. Вона може подвоювати і потроювати виграш. Така вигідна опція, як і безліч бонусних можливостей, повністю компенсують відсутність Дикого символу або фриспинов.