Яскравий слот Щасливі 88 з висновком онлайн

Софт: Aristocrat
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Виробник азартних слотів Aristocrat славиться своєю прихильністю до загадкової культури Китаю. Тому ніхто не здивований, що ігровий автомат Lucky 88 з висновком виконаний в цій тематиці. На цей раз наріжним каменем ігри стали вісімки! Це число вважається символом успіху і багатства. Згідно з китайськими традиціями, будь-які починання під цією цифрою будуть вдалими. Хотілося б вірити. Адже в цьому емуляторі стільки всяких можливостей!

Автомати Вулкан на реальні гроші в своїй більшості мають простим інтерфейсом. Віртуальний слот Щасливі Вісімки 88 на гривні відноситься до їх числа. По конструкції він теж стандартний: 5 котушок з 3мя осередками символів на кожній і 25 ліній. Управління емулятором - кнопки внизу екрану.

Клавіші +/- виставляють кількість ліній і ставку на 1 лінію. Кнопками Max можна відразу вибрати максимальне число ліній або максимальну ставку. Корисною буде кнопка Info. Вона відкриває інформаційне меню з правилами гри і таблицею виплат. Запустити гру можна клавішами Spin і Autoplay. Перед авторежимом виставляється конкретну кількість автоспинов. У нижньому правому куті можна активувати додаткову ставку і отримати за це бонус.

Комбінації і бонусні функції азартного апарату Lucky 88 онлайн

Комбінації в емуляторі формуються як зазвичай: зліва направо з першого барабана. Для виплати достатньо зібрати 3 однакові картинки на лінії. Іноді досить і двох. Це буває в комбінаціях з дорогими символами. Виграш нараховується за найціннішу комбінацію на лінії. Після кожного успішного спина можна зіграти в ризик-раунд і збільшити прибуток удвічі або вчетверо!

Ігровий автомат Щасливі Вісімки 88 на гроші має тематичними символами. До них відносяться зображення барабана, пагоди, тотем, журавель і лев. До речі, саме два останніх символи формують виграшні комбінації вже 2ма однаковими картинками. В коефіцієнтах переважають вісімки! Так тематичні піктограми оплачуються за множителям від х8 до х88.

Крім стилізованих зображень, є звичні карткові номінали. Зображення від дев'яток до туза мають коефіцієнтами х2 - х68. До речі, дев'ятки теж приносять виграш від 2х однакових картинок. Формувати прибуткові поєднання допомагає особливий символ - китайський імператор. Як Дикий символ, він підміняє інші картинки. А ще формує свої комбінації. Дикун оплачується за коефіцієнтами х8 - х888. Тому він найдорожчий.

Слот Lucky 88 на гривні відводить особливе місце скаттеру. Цей знак зображений китайським ліхтариком. Він оплачується не залежно від його місця на ігровому полі. Коефіцієнти дорівнюють від х1 до х188. Якщо при випаданні 3х і більше скаттеров активована додаткова ставка, то гравець зможе вибрати між фриспинами і тематичним бонусним раундом. Безкоштовних обертань може бути від 4 до 25. При цьому під час них діятимуть додаткові множники: х5, х8, х18, х38 і х88. Вони активуються, якщо прибуткової комбінації є Дикий символ.