Грати в Єшки Делюкс і вигравати реальні гривні з швидким виведенням

Софт: Мега Джек
Ліній: 21
Барабанів: 5
Wild
Scatter
Бонус: Спини

Виробник створив подібний ігровий автомат Slot-o-Pol Deluxe спеціально, щоб у користувачів була можливість пограти в автомати на гроші, які були популярні в 90-х. Досвідчені азартні гравці часто не звертають увагу на яскраві апарати з незвичайними тематиками. Їм більше подобаються стандартні варіанти онлайн слотів, оскільки на ділі такі апарати більш практичні і допомагають зосередитися виключно на заробіток. При цьому версія Deluxe володіє розширеним функціоналом, у порівнянні з оригінальним Слотополом.

Слотопол Делюкс: опис особливостей ігрового автомата

Выигрышные линии слотаПредставлений онлайн слот складається з 5 барабанів і 21 виграшною лінії. Для подібних апаратів це класична історія, в кінці минулого століття з подібними можливостями створювали кожного «однорукого бандита». У ситуації з Slot-o-Pol Deluxe такі особливості гарантують великі виграші і часті виплати. Що стосується зображень, які можуть випасти на барабанах, то гравці зустрінуть тут:

  • Вишні;
  • Сливи;
  • Лимони;
  • Виноград;
  • Ананаси;
  • Коктейлі;
  • Круїзні лайнери.

Таблица выплат онлайн автомата

Виробник також подбав про те, щоб екран був виконаний в стилістиці автоматів 90-х. Точно такі ж кнопки, як в реальних слотах присутні і тут. Завдяки цьому дуже зручно справлятися з пристроєм для гри на апаратах за гроші. При цьому є кілька корисних функцій на зразок максимально ставки і спеціального помічника, де розписані всі коефіцієнти по символам. Також є автоматичні обертання, що спрощує використання ігрового апарату.

Автомат Єшки Делюкс і додаткові способи заробітку

Бонусный символ - колесо форутуныСеред всіх зображень в апараті Слотопол Делюкс присутній Колесо фортуни. Якщо випаде три символи, то гравець отримає лише 1 безкоштовне обертання. У ситуації, коли випадає більше зображень з'являються шанси отримати до 6 фрі спінів.

Бонусный символ - игральные костиЯкщо тривалий час грати в Єшки, то скоріше всього вийде зібрати 5 символів гральних кісток на одній лінії. Це відкриває вхід в бонусну гру. Тут все точно також, як у відомій грі Монополія, якій присвячено слот Super Monopoly Money. Фігурка рухається по ігровому полю, а користувачеві необхідно постійно кидати кістки і сподіватися на краще. Зібрані виграші на ігровому полі підсумовуються після чого можна залишити бонусний раунд, також це вийде зробити спеціально, щоб не втратити виграш.