Інтернет апарат Energoonz від Play'n GO принесе реальні гривні

Софт: Play-n-GO
Ліній: 10
Барабанів: 0
Wild
Scatter
Бонус: Множники

Энергуны – відео слот з ігровим майданчиком формату 5X5, яка включає в себе 5 барабанів і безліч способів побудови виграшних поєднань не тільки у вертикальній, але і в вертикальній послідовності.

Ви можете почати грати онлайн ігрові автомати без вкладень і на реальні гривні.

Налагодження та запуск ігрового аппарта Energoonz на гривні

У цій грі немає ліній, а, отже, немає і звичного налаштування цього параметра. Єдиним встановлюються параметром є загальна ставка за спин.

Ця ставка вибирається з допомогою 5 кнопок розділу Bet, розташованого в центрі панелі управління. Для того щоб почати грати в ігровий автомат Energoonz на гроші вам необхідно задати параметри ставки, яка може бути обрана з наступних значень: 0.2, 1, 2, 10 і 40 кредитів.

Найголовнішою кнопкою в грі, запускає ігровий процес, є кнопка Start. Після її натискання, на ігровому полі випадають символи в напрямку зверху вниз, а з рахунку гравця списується сума, що дорівнює обраній загальною ставкою за спин.

Клік на кнопку Auto Play відкриває відповідне меню автоматичного режиму. В ньому користувач може налаштувати ліміти по виграшу, програшу і при інших умовах, а також встановити кількість авто-спінів. Передчасна зупинка дії авто-ігри проводиться натисненням на кнопку Stop.

Каскадний принцип випадання символів – що це?

Слід знати – символи в даному апараті випадають зверху вниз в рамках своїх стовпців. При формуванні виграшної комбінації, всі символи, які брали в ньому участь, скорочуються, а на їх місце приходять нові. Повторне формування виграшної комбінації також скорочує всі беруть участь у ньому зображення. Так буде відбуватися до тих пір, поки комбінації не перестануть створюватися.

Кожне наступне випадання символів приносить збільшений множник одержуваного винагороди:

  • перше скорочення символів – множник X1;
  • друге – X2;
  • третє – X3;
  • четверте – X4;
  • п'яте – X5.

Таблица множителей за каждый символ

У лівій частині екрану є спеціальне поле Multiplier, в якому показується історія всіх виграшних поєднань в рамках одного спина, а також поточний множник одержуваного винагороди.

Дикарь игрового аппаратаУ якість Wild символу виступає зображенні кульової блискавки. Крім того, слід звернути увагу на той факт, що при побудові виграшної комбінації з 3 символів у вертикальній або горизонтальній послідовності, після їх скорочення, на центральній клітинці комбінації з'являється «дикий» символ. У разі, якщо виграшне поєднання формується з 4 або 5 символів, «дикий» символ не з'являється.

Призова гра з фриспинами в грі Энергуны на реальні гроші

Активація бонусної гри проводиться при скороченні всіх символів в одному або декількох стовпцях, на яких знаходиться напис BONUS. Ігровий апарат Энергуны з виведенням на гривні пропонує нам, 10 безкоштовних запусків ігрового процесу з додатковими символами, така ж кількість фриспинов дає нам слот Doubles від YggDrasil. Показник кількості випадінь розташований у правій частині екрану і зображений у вигляді шкали, що нагадує електричні котушки з поділками енергії.

При випаданні 5 або більше однакових символів на ігровому полі, електричне пристрій б'є їх струмом, після чого вони скорочуються, а користувач отримує виграш у вигляді певної кількості кредитів. Докладніше вивчити таблицю виплат бонусного рівня можна у відповідному розділі довідкового меню або на зображенні нижче.

Таблица выплат слота

Бонусный символ с фриспинамиВипадання 5 символів із зображенням енергоячейок відновить дію бонусного рівня. Максимальна кількість безкоштовних випадінь символів становить 20 штук. В ході дії бонусної гри не діє каскадний принцип випадання символів. В кінці всіх безкоштовних випадінь, накопичене винагороду перечислится на основний рахунок.