Грати в яскравий слот Гараж на реальні гроші

Софт: Игрософт
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Кажуть, що в житті кожного справжнього чоловіка має бути свій острівець душевної рівноваги! Там можна поміркувати на самоті і поспілкуватися з однодумцями. А ще провідати свою «ластівку» і що-небудь (неважливо що) полагодити або поліпшити. І тим, кому це задоволення поки не доступно, ігровий автомат Garage онлайн пропонує відмінну альтернативу!

Це - воістину знаменита розробка Игрософта! Творці постаралися надати емулятор максимальної колоритності. При цьому вдалося зберегти всю простоту пристрою і управління. Так передбачено 9 ліній виплат на 5 барабанах. Хоча можна виставити і інша кількість активних смуг.

Багато ігрові автомати Вулкан на реальні гроші це дозволяють. Є також кнопка управління ставкою - Bet. І окрема клавіша для раунду на ризик - Double. До того ж запускається слот Гараж на гроші в двох режимах: звичайному і автоматичному. Це дозволяє розслабитися і без зайвих рухів насолоджуватися прокрутками. І, звичайно, прибутком.

Коефіцієнти і бонуси від апарату Garage на гривні

Розмір виграшу безпосередньо залежить від коефіцієнтів картинок. Це - множники, на які множиться діюча ставка. Кожен вигляд іконок, що з'являються на екрані, має своїм коефіцієнтом. Про них можна дізнатися з таблиці виплат. Але відразу варто зауважити, що зображення інжекторної свічки, масла, зеленої скриньки і тягача - молодші символи. Вони оплачуються нижче, їх множники - від 2 до 100.

Більш дорогі картинки в слоті Garage на гроші представлені вогнегасником, зв'язкою ключів і логотипом гри. Ось вони гідно примножують ставку - від 20 до 5 000 разів! Кожну з виплат можна додатково збільшити ризик-грі. Звичайний картковий раунд не викликає труднощів навіть у новачків.

Ключі володіють силою Дикуна. Тобто, можуть замінити собою майже будь-яку піктограму. Заміни не піддається логотип емулятора (як найбільш дорогий символ). І, звичайно, бонусні знаки. Про те, які додаткові можливості вони надають, варто поговорити окремо.

Азартний апарат Гараж онлайн є справжнім скарбом для тих, хто любить бонусні раунди. Адже тут їх передбачено 2. Перший запускається зображенням дерев'яних ящиків. Три таких знаки, що з'явилися на котушках одночасно, відкриють до нього доступ. Перед гравцем постане 3 ящики - їх потрібно почергово відкривати. Якщо попадуться інструменти, то буде щедра виплата. А якщо не пощастить і на екрані з'явиться працівник ГИБДД - раунд закінчиться.

Друга бонусна гра активується значками замків. Три замки - і новий раунд запущений. В ньому доведеться підбирати ключі до гаражу. Всього буде 5 замкових щілин. Якщо пощастить і двері відчиняться, то гемблера чекає супер-приз. Розкішне авто буде переведено в не менш розкішну виплату. Завдяки таким великим призовим коефіцієнтами, емулятор дозволяє швидко поповнити ігровий баланс. Потрібно лише трошки удачі і сума виграшу буде зростати від майже кожної прокрутки.