Огляд онлайн апарату Flamenco Roses: гарячий танець і гроші

Софт: Novomatic
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Гарячий танець фламенко відомий багатьом, насамперед з різноманітних кінофільмів. Як правило, саме там пристрасний чоловік бере за талію гарячу дівчину і вони зливаються в сластолюбному танці любові. Здається, що на це можна дивитися вічно і творці віртуального слоти Flamenco Roses теж так вирішили. Це захоплюючий ігровий Вулкан автомат з грошима, який дасть можливість поринути в атмосферу запальних танців. Дизайнерське рішення слоти зроблено таким чином, що тут переважають виключно гарячі відтінки. Щоб користувач насолодився тим, що відбувається, його буде чекати сучасна анімація і приємна музика. Іноді під звуковий супровід навіть хочеться самому почати танцювати, настільки воно бере за душу.

Барабаны игрового слота

Зображення на барабанах в ігровому автоматі Троянди Фламенко

Всіх користувачів віртуальних слотів в першу чергу цікавлять символи і коефіцієнти. Перш ніж перейти до них варто зазначити, що в автоматі Троянди Фламенко є бонусні обертання, а також можливість ставити від 0,04 центів до 100 доларів. Творці стверджують, що при максимальних ставках на всі 10 виграшних ліній вас чекає приз у розмірі 1000 кредитів. Що стосується символіки віртуального апарату, то тут перед вами:

  • Золота роза;
  • Танцюрист;
  • Дівчина танцівниця;
  • Гітара;
  • Капелюх;
  • Намисто;
  • Браслет;
  • Гральні карти від Десятки до Туза.

Символы, выплаты и коэффицменты

Розробники використовували класичний прийом і зробили номінали карт рядовими зображеннями. На них багато заробити точно не вийде, але навіть в цій ситуації коефіцієнти досить високі. Також тут є багато більш дорогих символів з красивими ілюстраціями.

Дикий символ - танцорСкаттер символ - золотая розаДиким символом став Танцюрист, який замінить собою на ігровому полі будь-які інші зображення і тим самим подарує вам виграш. Крім нього, є Скаттер у вигляді Золотої троянди, завдяки якому вдасться обзавестися фрі спинами. Як мінімум, вам потрібно 3 квітки, щоб на рахунку з'явилися безкоштовні обертання.

Ризикова гра для відчайдушних танцюристів

Творці Flamenco Roses чомусь вирішили відмовитися від бонусної гри і дають гравцям можливість тільки подвоювати свої виграші. Саме тому варто випробувати ризиковий тур, граючи в казино з грошовими ставками. Тут доведеться вгадати одну з двох карт. Якщо відповідь буде правильною, то ви отримаєте подвоєння суми, з якої почали грати. При цьому можна і зробити помилку, тоді автомат забере у вас всі гроші, які ви поставили на подвоєння в ризиковій грі.