Онлайн апарат Гастроном – виграй гроші в азартному магазині

Софт: EvoPlay
Ліній:
Барабанів:
Wild
Scatter
Бонус:

Зголодніли? Зробіть бутерброд з «Докторської» ковбасою, відкрийте консервовані помідори і закусіть всі кількою в томатному соусі.

А ще не забудьте пограти в слот «Гастроном» від компанії Evoplay. Вони створили сюжетний апарат, який підкорив користувачів незвичайною атмосферою з 80-х. Хочете згадати минуле і добре заробити – запускайте автомат на гроші і ностальгируйте разом з нами.

Барабаны слота

Дизайн радянського магазинчика в автоматі Гастроном

Пам'ятайте зовнішній вигляд радянського магазинчика? Незграбні полички, низька стеля, неправильні ваги. І, звичайно, головний атрибут – повна продавщиця з яскравим макіяжем.

До речі, під цей опис відмінно підходить слот «Гастроном». Адже його дизайнери потрудилися на славу, щоб гравці поринули в атмосферу Союзу.

Звичайний і дефіцитний режими в Гастрономі

Перед тим, як начтете крутити барабани, вам запропонують вибрати режим гри. Їх усього два – Звичайний і Дефіцитний. Не можна однозначно сказати, який з них прибутковіше. Адже обидва мають характерні відмінності.

У звичайному режимі виплати традиційно зараховуються по лініях ставок. Іконки розташовуються від лівого барабана до правого.

Таблица выплат в обычном режиме

В режимі Дефіциту крутяться тільки 3 барабана. Однак виграшні лінії і дикі символи відсутні. Зате на їх місця приходять порожні фішки – виконують ті ж функції, що і звичайні. Хоч і не приносять ніяких бонусів.

Поміняти один режим і випробувати інший дуже просто. Знайдіть важіль-перемикач з правого боку від полиці з товарами. Важіль не діє під час вільних обертань.

Особливі зображення і бонуси від Гастроному

Дикі символи в «Гастрономі» – часте явище.

Сетка с продуктамиБабушкіна авоська з продуктами – вайлд, замінює всі фішки, крім Скеттер.Іконка у вигляді сіточки не випадає на першому барабані в дефіцитному режимі. А під час фриспинов вона розширюється на все поле, збільшуючи тим самим шанси на перемогу.

Книга жалобЯк і в кожному пристойному закладі, в «Гастрономі» є Книга скарг. Зробити запис у ній ви не зможете, а ось примножити виграш – запросто. В машині вона виконує функції Скеттера. У звичайному режимі комбінація з трьох і більше Книг скарг дарує 10 вільних обертань. А виграші геймерам виплачуються з множником х2. Не бачите книгу на екрані? Вона не випадає під час фриспинов.

Ксива КГБДругий Scatter – посвідчення співробітника КДБ. Значок з'являється в режимі Дефіцит і дарує 15 дефіцитних вільних обертань. Виграші виплачуються з множником х3. «Ксива» – серйозний документ, однак у слоті він не діє під час фриспинов.

Управління Гастрономом на реальні гроші

Ключовими особливостями слоти є доступні правила гри і зручна навігація. Про останній поговоримо докладніше, адже ні в одному посібнику сказано, що позначають клавіші машини.

Кнопка «Пуск» призводить симулятор в дію. З її допомогою крутите і зупиняйте барабани. «Максимальна ставка» – клавіша для тих, хто грає на реальні гроші і хоче збільшити наявний виграш. «Автоспин» обертає і зупиняє вертушки за вас. Залишається спостерігати за процесом і чекати заповітного виграшу.

Не можете вибрати автомат з простими правилами і цікавим сюжетом? «Гастроном» – саме те, що потрібно. Зіграйте в казино на гроші ностальгуючи за минулим.